Agresywne zachowania na granicy z Białorusią. Jest nagranie (wideo)

Granica Polski z Białorusią: we wtorek polska Straż Graniczna opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejne nagranie sytuacji mającej miejsce na granicy Polski z Białorusią. W kierunku polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej, policjantów oraz także żołnierzy spadały przedmioty wyrzucone przez koczujące osoby. Nagranie z tej sytuacji opublikowała Straż Graniczna na swoim koncie na Twitterze.

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią kolejny miesiąc jest bardzo napięta. W związku z tym na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią wprowadzono stan wyjątkowy. O wydarzeniach mających miejsce na granicy z Białorusią na bieżąco stara się informować Straż Graniczna, która zamieszcza bieżące wpisy z informacjami oraz także nagrania zaskakujących sytuacji.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Tak było i dziś. Straż Graniczna opublikowała nagranie, na którym widać lecące w kierunku polskich funkcjonariuszy przedmioty (najprawdopodobniej gałęzie i tym podobne rzeczy). Straż Graniczna w opisie nagranie poinformowała, że w tej sytuacji ucierpiał samochód należący do polskiej Straży Granicznej.

Granica Polski z Białorusią: Kolejne szokujące nagranie Straży Granicznej

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią kolejny już kolejny miesiąc jest bardzo napięta. W związku z tym został wprowadzony stan wyjątkowy na granicy Polski z Białorusią. W związku z tym na temat sytuacji na granicy obu państw informuje Straż Graniczna, która za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieszcza komunikaty.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wczoraj odnotowaliśmy 684 próby nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski. Zatrzymanych zostało 16 osób(15 ob. Iraku, 1 ob. Iranu).Wobec 24 osób wydane zostały postanowienia o opuszczeniu terytorium RP.Pozostałym próbom zapobiegliśmy. Za pomocnictwo zatrzymano 2os.(UA, EGY)poinformowała dziś polska Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

To jednak nie koniec. Straż Graniczna opublikowała również nagranie, w którym napisała:

W miniony weekend na granicy Polski z Białorusią zanotowaliśmy kilka kolejnych przypadków agresywnego zachowania  migrantów w stosunku do funkcjonariuszy SG, żołnierzy WP oraz policjantów. Na szczęście tym razem ucierpiał „tylko” pojazd służbowyczytamy w poście SG.

Źródło: wpTwitter – Straż Graniczna

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)