Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Nie żyje gwiazda hitowego programu

Nie żyje Nina Busk, która zasłynęła z udziału w programie „Sanatorium Miłości”. Kobieta pojawiła się w pierwszej edycji popularnego programu, który zjednał sobie serca wielu widzów Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Cenckiewicz bezlitosny dla Sikorskiego. Pokazał ten dokument sprzed 30 lat (FOTO)

Przed odejściem Nina Busk stoczyła bardzo trudną walkę. Gwiazda show TVP wzmagała się z nowotworem. Kobieta zmarła 16 lipca w wieku 65 lat.

O śmierci Niny Busk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował profil programu „Sanatorium Miłości”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Ogromnie smutna wiadomość Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia” – napisano na profilu popularnego programu Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Na temat przykrej wiadomości dotyczącej śmierci Pani Niny odniosła się także inna uczestnicza programu „Sanatorium Miłości” – Wiesława Kwiatek. Kobieta w trakcie trwania pierwszej edycji show zaprzyjaźniła się z Wiesławą Kwiatek, która w rozmowie z magazynem „Super Express” odniosła się do wieści dotyczącej śmierci Niny Busk.

Nina Busk, gwiazda „Sanatorium Miłości” nie żyje. Wiesława Kwiatek zabiera głos

Jestem w rozpaczy i czuję wielką pustkę. Nina była dla mnie jak siostra. Tak zapisałam ją w telefonie. Dzwoniłyśmy do siebie niemal codziennie i godzinami gadałyśmy o wszystkim. Miała bardzo pozytywne podejście do życia, świetne żarty i taki optymizm, którym zarażała innych. Była dla mnie lekarstwem na smutki. Nie dociera jeszcze do mnie to, że już nie odbierze telefonu, i nigdy nie wykasuję jej numerupowiedziała Wiesława Kwiatek w rozmowie z „Super Expressem”.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Sanatorium Miłości to jeden z bardziej popularnych programów, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej. Jest to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej.

Jego główną prowadzącą jest dziennikarka Marta Manowska, która zasłynęła przede wszystkim za sprawą występów w innym podobnego typu programie TVP – „Rolnik szuka żony”.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)