Europoseł Lewicy oskarża Klarenbacha. Jest riposta dziennikarza TVP

Europoseł Łukasz Kohut za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wpis z zarzutami pod adresem Adriana Klarenbacha – dziennikarza Telewizji Polskiej oraz także samej telewizji publicznej.

Europoseł ze Śląska zarzucił szczucie na Unię Europejską. Co odpowiedział mu znany dziennikarz Telewizji Polskiej?

Polecamy również: Kłótnia w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do Anity Werner (wideo)

Łukasz Kohut to aktualnie polityk związany z obozem Nowej Lewicy. Wcześniej europoseł był związany z takimi formacjami politycznymi jak Wiosna Roberta Biedronia (od 2019 do 2021 roku), Twój Ruch (od 2013 do 2018) oraz także Ruch Palikota. Łukasz Kohut europosłem jest od 2019 roku, kiedy to startując z okręgu 11 z list Wiosny Roberta Biedronia otrzymał ponad 48 tysięcy głosów i tym samym mandat europosła.

Łukasz Kohut jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Twitterze. To właśnie za jego pośrednictwem opublikował ostatnio wpis, w którym zwrócił się z poważnym zarzutem pod adresem Adriana Klarenbacha oraz Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Kohut zarzucił dziennikarzowi oraz TVP „szczucie” na Unię Europejską oraz sprawy związane z rozwojem integralności wspólnoty. Na wpis polityka prędko postanowił odpowiedzieć wywołany do tablicy Adrian Klarenbach.

Europoseł Łukasz Kohut o Klarenbachu i TVP i odpowiedź dziennikarza

Europoseł Łukasz Kohut za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wpis z zarzutami pod adresem Adriana Klarenbacha – dziennikarza Telewizji Polskiej oraz także samej telewizji publicznej. Europoseł ze Śląska zarzucił szczucie na Unię Europejską.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Przez 7 ostatnich lat Panie @AKlarenbach i całe @tvp_info szczujecie na Unię Europejską i na dalszą integrację europejską. I teraz macie czelność pytać – gdzie jest Unia?! Unia jest taka na jaką pozwoliły państwa członkowskie – zbyt mało zintegrowana i bez armii europejskiejnapisał Łukasz Kohut.

Na jego wpis prędko odpowiedział Adrian Klarenbach.

Panie  @LukaszKohut przedstawianie faktów nie jest szczuciem.Prosze podać jedna nieprawdziwą informacje przestawioną dziś,albo kiedykolwiek, przez mą skromną osobęnapisał dziennikarz Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Redachtorze – musiołbych sam cołki godziny szrajbować Wasze fulanie. A ja naprawdę, mimo wszystko, mam do Pana jakąś słabość. Ale całościowo @tvp_info w ocenie integracji europejskiej nie różni się zbytnio od kremlowskiego przekazu. To wbrew polskiej racji stanu. Za moje też. – odparł europoseł.

Źródło: Twitter, Wikipedia

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję