Wielka awantura. Były znany dziennikarz TVP spoliczkował lewicowego pisarza (wideo)

Ziemowit Kossakowski kontra Jaś Kapela – na temat tej konfrontacji mówi się od dłuższego czasu. Obaj panowie prezentują zdecydowanie odmienne poglądy. Pierwszy z nich to były dziennikarz TVP. Z kolei Jaś Kapela to pisarz, który w bieżącym roku zasłynął przede wszystkim za sprawą swojego występu w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Na temat walki między dziennikarzem i pisarzem mówiło się od dłuższego czasu. W pewnym momencie w tym temacie zapadła jednak cisza i można było odnieść wrażenie, że do konfrontacji ostatecznie nie dojdzie, a płomienne zapowiedzi jak szybko zostały rozpalone, tak jeszcze szybciej całkowicie wygasły. Przełom jednak nadszedł w związku z galą Prime MMA, której założycielem jest Kasjusz Życiński.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Do pewnego momentu walki między celebrytami były domeną organizacji KSW. Jednak w ostatnim czasie jej włodarze zdecydowanie ograniczają tego typu walki. W tej sytuacji powstała pewna nisza, która w dość szybkim czasie została zagospodarowana przez wiele nowych organizacji freakowych. Wśród nich jest między innymi młody twór w postaci Prime MMA.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Bez wątpienia walki znanych osób są dobrą metodą na to, aby rozpromować całą organizację. Teraz jedną z bardziej oczekiwanych walk ma być ta między Jasiem Kapelą a Ziemowitem Kossakowskim, który pierwsze spięcie mają już za sobą.

Ziemowit Kossakowski kontra Jaś Kapela

Ta walka jest zapowiadana przede wszystkim jako konfrontacja dwóch przedstawicieli odmiennych sobie poglądów. Jaś Kapela zmierzy się z Ziemowitem Kossakowskim na gali Prime MMA.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Pierwsza konfrontacja między panami jest już za nami. W trakcie tak zwanego „face to face” Kapel obsypał swojego przeciwnika czymś podobnym do brokatu. W odpowiedzi Ziemowit Kossakowski spoliczkował pisarza. Nagranie z tej sytuacji trafiło do sieci.

Gala ma zostać przeprowadzona 19 lutego 2022 roku w Łodzi.

Źródło: Radio Zet

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy