Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Nie żyje Tadeusz Ross – polityk, aktor, satyryk, scenarzysta oraz także poseł i europoseł. Wiadomość na temat śmierci Tadeusza Rossa podał poseł Platformy Obywatelskiej – Marcin Kierwiński. Były poseł miał 83 lata.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Jako aktor wystąpił między  innymi w „Podziemny front” jako żołnierz AL, „Opowieści niezwykłe” jako szejk, „Milion za Laurę” jako asystent przewodniczącego komisji.Głównie w swojej karierze aktorskiej przyjmował drugoplanowe rolę lub grywał gościnnie. Widzowie mogli go oglądać w również w takich współczesnych popularnych polskich produkcjach jak „Daleko od noszy”, „Klan”, „Niania”, „Na dobre i na złe”, „Plebania” czy „Graczykowie”. Jest autorem scenariuszy kilku odcinków serialu Miodowe lata.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Tadeusz Ross był także politykiem. W 2006 został wybrany na radnego miasta stołecznego Warszawy, kandydował z listy Platformy Obywatelskiej na Mokotowie. Z kolei w wyborach parlamentarnych 2007 uzyskał mandat posła na Sejm VI kadencji, kandydując z listy PO w okręgu warszawskim. W 2013 objął mandat posła do Parlamentu Europejskiego europosła VII kadencji, zastępując Rafała Trzaskowskiego. W 2018 roku znów trafił do rady miejskiej w Warszawie.

Nie żyje Tadeusz Ross

Nie żyje Tadeusz Ross – polityk, aktor, satyryk, scenarzysta oraz także poseł i europoseł. Wiadomość na temat śmierci Tadeusza Rossa podał poseł Platformy Obywatelskiej – Marcin Kierwiński. Były poseł, radny i europoseł miał 83 lata. Widzowie mogą go kojarzyć między innymi z serialu „Klan” oraz również „Plebania”.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Bardzo smutna wiadomość, zmarł Tadeusz Ross. Satyryk, aktor, radny Warszawy, poseł, poseł do PE, dobry, uczciwy i ciepły człowiek. Tadeusz będzie Ciebie bardzo brakować. To był wielki zaszczyt znać Ciebie i współpracować z Tobą. Odpoczywaj w spokojunapisał Marcin Kierwiński za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Głos na temat śmierci Tadeusza Rossa zabrał także Borys Budka.

Odszedł Tadeusz Ross. Wybitny aktor, scenarzysta, satyryk. Dla nas – przyjaciel. Poseł, europoseł, samorządowiec. Ciepły, dobry, uczciwy. Cześć Jego Pamięcinapisał Budka na Twitterze. 

Źródło: Twitter, wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy