To koniec? Zaskakujące informacje dot. dalszych losów Mejzy

Łukasz Mejza ma poważne kłopoty. Aktualny wiceminister sportu straci zajmowane przez siebie stanowisko? Pytania na temat Mejzy w poniedziałek w Sejmie otrzymał od dziennikarzy wicemarszałek Sejmu oraz szef klubu Prawa i Sprawiedliwości – Ryszard Terlecki.

Polecamy także: Skandaliczne zachowanie Piotra Kraśki. Dziennikarz TVN został skazany

Ryszard Terlecki był pytany przez dziennikarzy o Łukasza Mejze, na którego temat w ostatnich dniach jest bardzo głośno. Chodzi tu przede wszystkim o ustalenia dziennikarzy Wirtualnej Polski na temat działalności prowadzonej przez wiceministra sportu. Szerokim echem odbiła się także niedawna konferencja prasowa zorganizowana przez polityka.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Łukasz Mejza po utworzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeszedł na stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie. Jednak na temat polityka w ostatnim czasie jest głośno z innego powodu. Wirtualna Polska poinformowała, że Mejza ze swoimi współpracownikami chciał zarabiać na zbiórkach i leczeniu ciężko chorych ludzi przy pomocy niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii. W innej sprawie „wp” przytoczyło oskarżenia byłych wspólników polityka o oszustwo.

W tej sytuacji atmosfera wokół polityka stała się bardzo napięta. Sam Mejza w trakcie niedawno przeprowadzonej konferencji prasowej stwierdził, że:

– Nagonka na mnie ma na celu zniszczenie mnie psychiczne, abym zrezygnował z polityki, z bycia posłem. Jeżeli oddam mandat – to na moje miejsce wejdzie poseł opozycji. Opozycja przejmie władzę i obali rząd – mówił Mejza na konferencji prasowej.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Na temat Łukasza Mejzy pytania od dziennikarzy otrzymał wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki. Czy z jego słów można wywnioskować zdecydowany koniec ministra Mejzy na zajmowanym stanowisku?

Łukasz Mejza i jego kłopoty – co na ten temat powiedział Ryszard Terlecki?

Wicemarszałek Sejmu i szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki był w poniedziałek pytany przez dziennikarzy o temat urlopu poselski Łukasza Mejzy.

Trzeba pytać pani marszałek, bo to ona podejmuje decyzjeodpowiedział.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Dopytywany, dlaczego pozwolono Mejzie na takie ruchy, jak urlop, zamiast go odwołać, odpowiedział: „W gruncie rzeczy już jest odwołany, tylko sam się odwołał”.

Zarzuty wobec osób np. w Senacie są poważniejsze niż wobec Mejzy, więc nie przesadzajmypowiedział Terlecki. 

Źródło: Rzeczpospolita, Polsat News

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)