Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Paulo Sousa odchodzi z reprezentacji Polski? Temat selekcjonera reprezentacji Polski wybrzmiał niespodziewanie w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Mało kto się raczej spodziewał tego, że Portugalczyk przed barażami o Mistrzostwa Świata będzie chciał odejść. Do całej sprawy odniósł się między innymi Jan Tomaszewski, który niejednokrotnie był bardzo surowy dla Sousy w swoich ocenach.

Polecamy także: Ochojska pokazała pracę 11-latki z okazji Świąt. Zdjęcie wywołało kontrowersje

Dziennikarze i eksperci są mocno oburzeni tym, co aktualnie ma miejsce wokół reprezentacji Polski, a dokładniej wokół jej selekcjonera, który zmienił zdecydowanie swoje plany na przyszłość. Wczoraj prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował na Twitterze, że chciałby rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Powodem jest oferta złożona mu przez innych klub. Kulesza w prost określił to zachowanie jak nieodpowiedzialne ze strony Portugalczyka.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Dziś zostałem poinformowany przez Paulo Sousę, że chce rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej z powodu oferty z innego klubu. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami trenera. Dlatego stanowczo odmówiłemnapisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Cezary Kulesza.

Głos na temat tej sytuacji zabrał także były bramkarz reprezentacji Polski – Jan Tomaszewski. Co powiedział?

Paulo Sousa odchodzi z reprezentacji Polski? – Jan Tomaszewski zabiera głos

Jan Tomaszewski udzielił wywiadu, w którym to postanowił odnieść się do powstałego zamieszania wokół Paolo Sousy, który zamierza opuścić Polskę na rzecz oferty innego klubu.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Ależ ja od dawna mówiłem, że powinien odejść. Moim zdaniem ta dymisja jest spowodowana tym, że on już nie widzi światełka w tunelu. Zabrnął za daleko. Przerosło to jego możliwości. Składam mu gorące podziękowania i gratulacje za decyzję. Jak potraktował nas w meczu z Węgrami? Każde w Polsce dziecko wiedziało, że meczu z Węgrami nie można przegrać! Jeśli zrobił to świadomie, to sto procent jego winymówił Tomaszewski.

W mediach pojawiły się także plotki, że Portugalczyka irytowała krytyka ekspertów, a w tym głównie Tomaszewskiego. W tej sprawie Jan Tomaszewski odpowiedział:

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Ja go za bardzo krytykowałem? To ja w tej chwili zmieniam zdanie i gratuluję Paulo Sousie finałów mistrzostw Europy – grali kapitalnie, no ale przegrali. Gratuluję pierwszych dwóch spotkań eliminacji, w pierwszym zamiast wygrać z Węgrami, zremisowaliśmy. I gratuluję przegrania zremisowanego meczu na Wembey. Gratuluję też fenomenalnej decyzji przed meczem z Węgrami na Narodowym. Ja naprawdę nie jestem patriotą-idiotą, ale mówię to, co widzę i czuję, a nie to, co ktoś chciałby słyszećmówi.

„Bardzo ładnie mówi”

Ja cały czas jako jedyny Polak w rozmowie z „Super Expressem” powtarzałem, że on bardzo ładnie mówi, ale nic nie robi. Kilka dni temu na na pana pytanie, czy bym zwonił Sousę, powiedziałem że tak. Mogę powiedzieć własne zdanie, czy nie? Powiedziałem, że podziękowałbym mu za pracę i nawet wypłacił odszkodowanie. A jeśli się obraził, to go przepraszam!powiedział Jan Tomaszewski.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy