Tego Trzaskowski mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Rafał Trzaskowski był gościem czwartkowego wydania „Faktów po Faktach” w stacji telewizyjnej TVN24. Prowadzącym program był Piotr Kraśko, który na samym początku wspomniał o „płomiennym” przemówieniu włodarza stolicy do członków Kongresu Stanów Zjednoczonych. Prędko dziennikarz przeszedł do kolejnej kwestii dotyczącej jednego z ostatnich głosowań w Sejmie i nieobecności na nim polityków Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Z nagrania, które uwieczniło ten moment można wywnioskować przede wszystkim stanowczy ton Piotra Kraśko, który był wyraźnie niezadowolony z postawy posłów największej formacji opozycyjnej w Sejmie. Co w tej sprawie powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

O Rafale Trzaskowskim w ostatnim czasie było głośno w mediach za sprawą jego wysłuchania przed podkomisją amerykańskiego Kongresu. Między innymi ten temat został poruszony w rozmowie prezydenta Warszawy w rozmowie z redaktorem Piotrem Kraśko w programie „Fakty po Faktach”. Z kolei w sieci internauci zwrócili uwagę na inny temat. Chodzi dokładnie o temat jednego z ostatnich głosowań w Sejmie i nieobecności posłów Koalicji Obywatelskiej.

Rafał Trzaskowski gościem czwartkowego wydania „Faktów po Faktach” o nieobecności posłów KO

Rafał Trzaskowski był gościem czwartkowego wydania „Faktów po Faktach” w stacji telewizyjnej TVN24. Prowadzącym program był Piotr Kraśko, który na samym początku wspomniał o „płomiennym” przemówieniu włodarza stolicy do członków Kongresu Stanów Zjednoczonych. Mimo wszystko dość prędko dziennikarz przeszedł do kolejnego tematu dotyczącego jednego z ostatnich głosowań w Sejmie i nieobecności na nim polityków Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Panie prezydencie, dwie i pół godziny temu wygłosił pan płomienne przemówienie do członków amerykańskiego Kongresu, gdzie mówił pan m.in. o stanie demokracji w Polsce. (…) Jak płomienne przemówienie wygłosi pan teraz do posłów Koalicji Obywatelskiej, którzy nie wzięli udziału w głosowaniu, które PiS wygrał stosunkiem 205 do 204. Na razie na tym polu bitwy nie ma mowy o stawianiu kos na sztorc, tylko trzeba przyjść do Sejmu, jak się jest posłem, i nadusić ten przycisk. Ośmioro ludzi tego nie zrobiłomówił prowadzący program na antenie TVN24.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Co pan powie im i wyborcom?zapytał Kraśko.

Nie znam rezultatów tego konkretnego głosowania, nie wiem, dlaczego ośmioro moich koleżanek i kolegów nie było, mam nadzieję, że ta nieobecność jest usprawiedliwionaodparł krótko Trzaskowski.

Źródło: TVN24, Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne