Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Janina Ochojska za pośrednictwem mediów społecznościowych ponownie odniosła się do tematu Straży Granicznej, lecz tym razem na podstawie zdjęcia, na którym uwieczniono dzieci przebrane za strażników granicznych. Po komentarzach pod wpisem europoseł można odnieść wrażenie, że wpis przez część internautów został przyjęty jako bulwersujący.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej od dłuższego czasu jest poruszana w polskich mediach. Na ten temat do dziś publicznie głos zabrało wiele osób i oprócz polityków w tym gronie znaleźli się także celebryci. Mowa tu między innymi o Barbarze Kurdej-Szatan, która na początku listopada opublikowała bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej na podstawie jednego z nagrań. W związku z tym aktorka musiała się skonfrontować z licznymi negatywnymi komentarzami na swój temat.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Aktywna w sprawie kryzysu na granicy Polski z Białorusią jest także europoseł Janina Ochojska. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia polityk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieściła zdjęcie pracy z Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu, którą miała wykonać 11 letnia dziewczynka w konkursie na „Najpiękniejszą szopkę betlejemską”. Wpis posłanki jednak nie wszystkim się spodobał. Podobnie stało się z najnowszym komentarzem europoseł, która skomentowała zdjęcie dzieci przebranych za Straż Graniczną.

Janina Ochojska ponownie o Straży Granicznej

Janina Ochojska w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej jest bardzo aktywna. Europoseł często odnosi się do wydarzeń przy naszej wschodniej granicy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Tym razem jednak Ochojska odniosła się do pośredniego tematu dotyczącego zdjęcia, na którym przedstawiono dzieci przebrane za Straż Graniczną.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Czego chcemy nauczyć dzieci? Posługiwania się pałką? Naśladowania tych ze @Straz_Graniczna, którzy dzieci, takie jak te, wywożą do lasu? Jak odseparować dzieci od takich „nauk”?napisała Janina Ochojska komentując zdjęcie.

Komentarz umieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy