Janina Ochojska będzie mieć kłopoty? Minister podjął poważne kroki

Janina Ochojska będzie mieć poważne kłopoty? Minister Maciej Wąsik poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu zawiadomienia do prokuratury na popularną w ostatnim czasie europoseł. Wąsik w swojej publikacji podkreślił, że chodzi o słowa, które polityk miała kierować pod adresem polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej w dalszym ciągu jest tematem poruszanym przez krajowe media. Na bieżąco na temat wydarzeń na naszej wschodniej granicy z Białorusią wiadomości stara się publikować w mediach społecznościowych między innymi polska Straż Graniczna. Tamtejsze wydarzenia są także monitorowane przez polityków. W tym gronie jest między innymi europoseł Janina Ochojska.

Wspomniana europoseł w kwestii wydarzeń na granicy z Białorusią jest bardzo aktywna. W związku z tym tematem bardzo często zamieszcza wpisu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. W jednej z ostatnich publikacji Janina Ochojska odniosła się do zdjęcia, które przedstawiało małe dzieci przebrane za funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Czego chcemy nauczyć dzieci? Posługiwania się pałką? Naśladowania tych ze @Straz_Graniczna, którzy dzieci, takie jak te, wywożą do lasu? Jak odseparować dzieci od takich „nauk”? – napisała Janina Ochojska komentując zdjęcie.

Janina Ochojska będzie mieć poważne kłopoty?

Do sprawy dotyczącej europoseł Janiny Ochojskiej odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji – Maciej Wąsik.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

– Przed chwilą podpisałem zawiadomienie do prokuratury w sprawie słów Janiny Ochojskiej kierowanych pod adresem Straży Granicznej – poinformował Maciej Wąsik.

Sytuacja na granicy z Białorusią

Wydarzenia na granicy polsko-białoruskiej są obserwowane bacznie przez krajowe media od początku powstania kryzysu. Z najnowszych informacji opublikowanych za pośrednictwem Twittera przez SG wynika, że ubiegłej doby nie stwierdzono żadnej próby nielegalnego przedostania się na terytorium Polski.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Wczoraj tj.28.12 na gr. Polsko-białoruskiej nie stwierdzono żadnej próby nielegalnego przedostania się na terytorium Polski. Na odcinkach ochranianych przez #placówkaSG w Narewce i Czeremsze grupy liczące nawet 30 osób podchodziły pod linię granicy, ale na widok polskich patroli wycofywały siępoinformował Straż Graniczna.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy