Szokujące wiadomości o zaginionym żołnierzu. Szef MON zabrał głos

Zaginięcie polskiego żołnierza to temat, który jest dziś bardzo intensywnie poruszany w mediach. W związku z tym oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała 16 Dywizja Zmechanizowana.

Polecamy także: Nowy sondaż. Zmiany poparcia u PiS-ZP oraz KO

Z jego treści wynika, że w czwartek, 16 grudnia w godzinach popołudniowych stwierdzono nieobecność żołnierza 11 Pułku Artylerii. Miał on zaginąć w trakcie wykonywania zadań służbowych. W związku z tym podjęto czynności poszukiwawcze. Głos na temat żołnierza zabrał także szef resortu Obrony Narodowej – Mariusz Błaszczak.

W czwartek, 16 grudnia w godzinach popołudniowych stwierdzono nieobecność żołnierza 11 Pułku Artylerii. Miał on zaginąć w trakcie wykonywaniu zadań służbowych w okolicy miejscowości Narewka, Siemianówka i Jez. Siemianowskiego. Z komunikatu 16 Dywizji Zmechanizowanej wynika, że podjęto w związku z zaistniałą sytuacją poszukiwania żołnierza. W akcji mają być zaangażowani żołnierze oraz wszystkie inne służby, które działają na granicy.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Z kolei z wpisu opublikowanego za pośrednictwem mediów społecznościowych przez ministra Mariusza Błaszczaka wynika, że zaginiony żołnierz miał mieć poważne kłopoty z prawem. Szef MON poinformował także, że miał on złożyć wypowiedzenie z wojska.

Zaginięcie polskiego żołnierza – Mariusz Błaszczak zabrał głos

Media poinformowały dziś o zaginięciu polskiego żołnierza. Głos w tej sprawie zabrała 16 Dywizja Zmechanizowana, która w treści opublikowanego oświadczenia poinformowała, że nieobecność żołnierza stwierdzono 16 grudnia bieżącego roku w godzinach popołudniowych. Jest to żołnierza 11 Pułku Artylerii. Miał on zaginąć w trakcie wykonywania zadań służbowych.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

W oświadczeniu poinformowano także o przeprowadzeniu akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowani zostali są żołnierze oraz także wszystkie działające na granicy służby. Jednocześnie nie potwierdzono w oświadczeniu wiadomości o ucieczce żołnierza na Białoruś, która to pojawiła się w niektórych mediach.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Głos w tej sprawie zabrał także Minister Obrony Narodowej – Mariusz Błaszczak. Z wpisu szefa MON opublikowanego za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że zaginiony żołnierz miał mieć poważne kłopoty z prawem.

Żołnierz, który wczoraj zaginął miał poważne kłopoty z prawem i złożył wypowiedzenie z wojska. Nigdy nie powinen zostać skierowany do służby na granicę. Zażądałem wyjaśnień, kto za to odpowiadanapisał Minister Obrony Narodowej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy