Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Joanna Mucha kontra Elżbieta Witek – mocne słowa marszałek Sejmu do posłanki Polski 2050 po jej sejmowym wystąpieniu, w którym to zwróciła się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także szefa polskiego rządu – Mateusza Morawieckiego. O co dokładnie chodziło?

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W ostatnich dniach dniach w polskim Sejmie nie brak jest wyrazistych wystąpień i zachowań ze strony posłów. Dziś już informowaliśmy o głośnym wystąpieniu posłanki z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Klaudii Jachiry, która z sejmowej mównicy wypowiedziała się na temat związany z inflacją. Wystąpienie posłanki trwało półminuty, choć Klaudia Jachira uważała, że jej czas na wypowiedź powinien wynosić całą minutę. W tej sytuacji polityk Koalicji Obywatelskiej postanowiła rozłożyć nad swoją głową baner z hasłem „PiS = Inflacja”.

W tej sytuacji stanowczo zaregował wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki, który na koniec w takich słowach postanowił podsumować wypowiedź posłanki słowami „jeszcze jeden popis”.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

To jednak nie jedyna zbliżona wyniana zdań, do której doszło w Sejmie. Na mównicy sejmowej 8 grudnia pojawiła się posłanka Polski 2050 Szymona Hołowni — Joanna Mucha, która zwróciła się do prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie likwidacji Izby Dyscyplinarnej. Stanowczo na to wystąpienie postanowiła zaregować marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Joanna Mucha i odpowiedź Elżbiety Witek w Sejmie

Joanna Mucha z mównicy sejmowej zwróciła się do prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie likwidacji Izby Dyscyplinarnej.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Ja zgłaszam wniosek o to, żeby pan premier Kaczyński albo pan Mateusz Morawiecki przedstawili nam informacje o tym, kiedy rząd zgłosi ustawę o likwidacji Izby Dyscyplinarnejmówiła w Sejmie posłanka Joanna Mucha.

Polski rząd stał się rządem imposybilizmu. A pan, panie premierze Kaczyński, stał się królem imposybilizmudodała Joanna Mucha.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Stanowczo na to wystąpienie postanowiła zaregować marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Pani poseł, już takie głupoty pani opowiada, naprawdę. Ponieważ to nie był wniosek formalny, nie poddam go pod głosowaniezaznaczyła.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)