Tak potraktowano Owsiaka. Lider WOŚP o wszystkim powiedział

Jerzy Owsiak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o pewnej sytuacji, która go niespodziewanie spotkała. Pomysłodawca i organizator finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował, że chciał zamówić wiązankę w związku z pogrzebem jego przyjaciela. Zamówienia dokonywał w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zamówienia jednak nie doszło. Jerzy Owsiak postanowił całą sytuację stracić na swoim koncie na Facebooku.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Jerzy Owsiak na Facebooku poinformował, że w związku ze śmiercią przyjaciela postanowił zamówić na pogrzeb wiązankę. W związku z tym postanowił zadzwonić do jednej z kwiaciarni w celu dokonania zamówienia. Pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dokonywał zamówienia w imieniu WOŚP. Jednak w trakcie rozmowy połączenie się urwało. W tej sytuacji Owsiak postanowił zadzwonić jeszcze raz. Telefon został odebrany. Wówczas mężczyzna postanowił zakomunikować Jerzemu Owsiakowi, że zamówienia nie przyjmie.

Jerzy Owsiak nie mógł zamówić wiązanki

Jerzy Owsiak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o pewnej sytuacji, która go niespodziewanie spotkała. Pomysłodawca i organizator finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował, że chciał zamówić wiązankę w związku z pogrzebem jego przyjaciela. Zamówienia dokonywał w imieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zamówienia jednak nie doszło.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Z wpisu opublikowanego w tej sprawie wynika, że mężczyzna nie chciał przyjąć zamówienia ze względu na WOŚP.

Zmarł nasz przyjaciel. Pogrzeb jutro, w Legionowie. Dzwonimy i chcemy zamówić wiązankę. Numer kwiaciarni znaleźliśmy w internecie. Zamawiamy ją w imieniu WOŚP i rozmowę urywa – dzwonimy jeszcze raz – odzywa się głos męski wyjaśniający, że nic nie przerywa, to on przerwał, bo nie ma ochoty przyjąć zamówienia od Orkiestry. Zamurowało nas!poinformował Owsiak.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W sumie chyba jego prawo – nie lubi, nie szanuje – może to zamówienie olać – a może jako prowadzący biznes kwiatowy czy jakikolwiek nie może? Darowaliśmy sobie – bardziej pomyśleliśmy jak temu gościowi zaszła za skórę Orkiestra? W sensie medycznym czy ideologicznym? – czytamy w jego wpisie.

Polecamy także: Nowy sondaż. Zmiany poparcia u PiS-ZP oraz KO

Nielubienie, nienawiść, czy może coś więcej? Dla nas to już powszednia kromka chleba, którą wiemy, jak ugryźć, ale nie przyjęcie zamówienia na wiązankę pogrzebową – tego nie mogliśmy zrozumieć! Pewnie, że zabolało, bo to jak w filmie grozy – takie rzeczy dzieją się w zakamarkach nienawiści, które potrafią rozniecić niezły ogień. A my Panu życzymy, by wszyscy bliscy zdrowi byli! – napisał na koniec.

Źródło: Onet, Fb

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy