(WIDEO) Kaczyński kontra Kolenda-Zaleska. Krótka riposta prezesa PiS do dziennikarki TVN

Jarosław Kaczyński w trakcie czasu przeznaczonego na pytania ze strony mediów dostał pytanie od przedstawicielki stacji telewizyjnej TVN – Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Aktualny wicepremier na pytanie dziennikarki odpowiedział dwukrotnie bardzo krótko.
Polecamy także: Giertych kontra dziennikarz TVP. Jest ważna decyzja sądu

W mediach w ostatnim czasie pojawiły się dwie wiadomości. Jedną z nich była informacja o odejściu prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego z rządu. Z kolei druga dotyczyła koncepcji przeprowadzenia najbliższych wyborów samorządowych w innym terminie.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

W kontekście tych dwóch spraw pytanie do lidera obozu Zjednoczonej Prawicy postanowiła skierować dziennikarka stacji telewizyjnej TVN – Katarzyna Kolenda-Zaleska.
Dziennikarka na oba tematy zadała dwukrotnie pytanie do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, który za pierwszym razem odparł jej odpowiadając na temat jego odejścia z rządu i możliwości przesunięcia terminu najbliższych wyborów samorządowych, że:

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

– Wie Pani, różne informacje krążą i proszę o cierpliwość – odpowiedział Jarosław Kaczyński do Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

Riposta Kaczyńskiego do Kolendy-Zaleskiej

– Ja mam pytanie do Pana wicepremiera Kaczyńskiego. Chciałabym potwierdzić informacje, że Pan odchodzi z rządu i że wybory samorządowe zostaną przesunięte – zapytała dziennikarka TVN.
Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko
– Ja mam pytanie do Pana wicepremiera Kaczyńskiego. Chciałabym potwierdzić informacje, że Pan odchodzi z rządu i że wybory samorządowe zostaną przesunięte – zapytała dziennikarka TVN.

Wie Pani, różne informacje krążą i proszę o cierpliwośćodpowiedział Jarosław Kaczyński.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji
Mogłabym się dowiedzieć, czy Pan odchodzi z rządu? Bo ja wiem, że krążą różne informacje, ale chciałabym od Pana usłyszeć, czy to prawda, czy nie. I czy wybory samorządowe, tak jak państwo zapowiadają, rzeczywiście zostaną przesuniętedopytywała dziennikarka.