Warszawa: Aktywistka przeszkadzała ludziom w modlitwie. Finał tej historii zaskoczy wielu (wideo)

Warszawa: W czwartek przed warszawskim sądem zebrała się grupa seniorów, która modliła się o zakończenie ataków na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Zgromadze osoby  odmawiały Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W pewnym momencie w pobliżu starszych osób znalazła się 21-letnia dziewczyna.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Zachowanie młodej kobiety na samym początku zdecydowanie odbiegało od neutralnego, lecz zakończenie tej historii zaskoczy z pewnością wiele osób. W pewnym momencie do 21-latki podeszła jedna z modlących się kobiet. Po pewnym czasie zachowanie aktywistki zmieniło się diametralnie.

Warszawa: zaskakujący finał rozmowy aktywistki i starszej kobiety

W czwartek przed warszawskim sądem zebrała się grupa seniorów, która modliła się o zakończenie ataków na Radio Maryja i Telewizję Trwam. Zgromadzone osoby  odmawiały Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

W pewnym momencie w pobliżu modlących się osób znalazła się młoda aktywistka, której zachowanie na samym początku zdecydowanie odbiegało od neutralnego. Mimo prowokacyjnych zachowań ze strony 21-latki modlące się osoby pozostawały w dalszym ciągu skupione na modlitwie.

POLECAMY TAKŻE: Wspaniała wiadomość. Znana dziennikarka TVP pokonała ciężką chorobę

Miłosierdzie dla was, ale nie dla Rydzyka. Bolesnej męki dla niego – mówi aktywistka, gdy w tle słychać słowa modlitwy: „Dla Jego bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata”.

W pewnym momencie do 21-latki podeszła płacząca i mocno przejęta starsza kobieta. Sytuacja zmieniła się diametralnie. W pewnym momencie aktywistka zaczęła  uspokajać płaczącą kobietę. W pewnym momencie obie padły sobie w objęcia.

Polecamy także: Tyle Platforma zapłaciła twórcy “Soku z Buraka”. Kwota jest spora

Całe życie walczyłam o Polskę i doczekałam się, że już jestem przed odejściem z tego świata, a Polska jest podzielona i bardzo mi przykro, przeżywam to bardzo. I te dzieci, nasze biedne dzieci, które były wychowywane przez „niepolskich” Polaków – powiedziała 81-latka.

 

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki