Wspaniała wiadomość. Znana dziennikarka TVP pokonała ciężką chorobę

Dziennikarka TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o bardzo dobrej wiadomości. Żaklina Skowrońska wygrała swoją walkę z bardzo ciężką chorobą. Dziennikarka nie kryła, że jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy usłyszała wstrząsającą diagnozę z ust lekarzy, to jej świat zatrząsł się w posadach.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Żaklina Skowrońska przed kilkoma miesiącami usłyszała z ust lekarzy wiadomość, która z pewnością wstrząsnęłaby niejedną osobą.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Okazało się, że dziennikarka zachorowała nowotwór, którym okazał się być złośliwy chłoniak. Skowrońska przeszła bardzo wyczerpującą drogę, której celem było jego pokonanie.

Kilka miesięcy temu mój świat zatrząsł się w posadach. Lekarze zdiagnozowali u mnie nowotwór, złośliwego chłoniaka. Wyczerpująca chemioterapia odbierała siły, pozbawiła włosów. Po blisko dziewięciu miesiącach ciemności, strachu i wyrzeczeń mogę powiedzieć – WYGRAŁAM – napisała dziennikarka.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Przetrwałam także dzięki sile modlitwy – nic bez Boga 🙂 – dodała.

W ciągu tych kilku miesięcy praca, moja największa życiowa pasja, sprawiała, że mogłam podnosić się i ruszać w świat🙂 Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w tym, by móc pojawiać się na antenie @tvp_info, pracować, podróżować. To dawało siłę – czytamy.

Żaklina Skowrońska pokonała nowotwór

Żaklina Skowrońska wygrała swoją walkę z bardzo ciężką chorobą. Dziennikarka nie kryła, że jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy usłyszała wstrząsającą diagnozę z ust lekarzy, to jej świat zatrząsł się w posadach.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Dzisiaj chcę Wam powiedzieć, że każdego dnia, trzeba prawdziwie żyć. Barwnie i nieprędko. A także – wiedzieć o sobie wszystko. Nie bać się. Wykonywać regularne badania. Tylko w ten sposób można dać sobie szansę. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi, jak ja – napisała Żaklina Skowrońska za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

 

 

 

Źródło: wpolityce.pl, Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski