Gretkowska atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Robert Lewandowski został w poniedziałek odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej”. Fakt odebrania odznaczenia z rąk Andrzeja Dudy nie wszystkim jednak przypadł do gustu.

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Robert Lewandowski to w ostatnich latach najlepszy polski zawodnik. W dodatku po poprzednim sezonie dla wielu ekspertów jest on piłkarzem numer jeden na świecie. Jego skuteczność i wytrwałość przyniosły olbrzymie i pozytywne skutki. Mimo wieku Polak wciąż stara się rozwijać. Ciężka praca spowodowała również, że Lewandowski otrzymał państwowe odznaczenie. Niestety nie wszystkim uroczystości wręczenia odznaczonia przypadły do gustu. Do tego grona postanowiła dołączyć Manuela Gretkowska. Słowa pisarki mogą budzić mieszane uczucia.

Robert Lewandowski odznaczony przez PAD. Gretkowska zaskoczyła

Robert Lewandowski został w poniedziałek odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Niestety fakt przyjęcia orderu z rąk Andrzeja Dudy przez piłkarza doprowadził do fali mało przychylnych komentarzy pod adresem kapitana reprezentacji Polski. Słowa krytyki wobec piłkarza Bayernu Monachium wyraziła między innymi Manuela Gretkowska.

Co za dzień. Mąż Ani Lewandowskiej znanej z Siły (nabywczej) Kobiet pojechał w łachę do Dudy po medal. Prezydenta popierającego deptanie prawa, nie tylko kobiet. Aaa to może dlatego, że Lewandowski będzie miał procesnapisała Gretkowska na Facebooku.

Tego samego dnia pisarz Żulczyk dowiaduje się, że też będzie miał proces. Prokuratura podała go do sądu. Grozi mu wyrok 3 lat więzienia za „debila”. Pisarz odsiedzi je bohatersko za prezydenta? Siła dosłowności literatury i słabość prawa w Polsce – dodała pisarka.

Od pisarki dostało się także żonie Roberta Lewandowskiego.

Można grać szmatą honorowo, a złotą piłką się zeszmacić. Ania Lewandowska sprzedaje swoje produkty na Orlenie. Piłka jest okrągła, korzyści dwie. Dla Lewego i prezydenta, który nie jest debilemnapisała.

SKAZANY NA MEDAL
Co za dzień. Mąż Ani Lewandowskiej znanej z Siły (nabywczej) Kobiet pojechał w łachę do Dudy po…

Opublikowany przez Manuela Gretkowska Poniedziałek, 22 marca 2021

Screen z profilu Manueli Gretkowskiej

Źródło: wp

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę