Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Krzysztof Krawczyk Junior to syn zmarłego niedawno piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. Jest on jedynym potomkiem piosenkarza. Jego matką jest Halina Żytkowiak, która odeszła w 2011 roku. W tej sytuacji Krzysztof junior został na tym świecie bez najbliższych sobie osób. To niestety nie jest jedyny cios, który zafundowało mu życie. Mężczyzna od wielu lat wzmaga się z padaczką. Z powodu choroby ciężko było mu w życiu o dorobienie się własnego mieszkania. Aktualnie Krzysztof Krawczyk junior ma żyć tylko z renty inwalidzkiej. Mimo wszystko pojawiła się nadzieja dla syna znanego piosenkarza.

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

Krzysztof Krawczyk Junior i jego problemy

Syn Krzysztofa Krawczyka wraz ze śmiercią swojego ojca utracił możliwość otrzymania od niego alimentów, o które miał wystąpić jeszcze przed jego śmiercią. Do takiej decyzji miała go pchnąć sytuacja życiowa. Jako dziecko uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym wraz ze swoim ojcem, który prowadząc auto zasnął i uderzył w drzewo. Obaj cudem wyszli z tego żywi. Jednak po wypadku, u Krawczyka juniora wykryto padaczkę, która później okazała się być dla niego ogromnym życiowym ciężarem.

Choroba utrudniła Krzysztofowi wiele rzeczy. Mężczyzna nie posiada własnego lokum. Jego jedynym źródłem utrzymania jest renta inwalidzka, lecz ta na wiele w życiu mu nie pozwala. Krzysztof junior próbował podjąć się dodatkowej pracy, lecz w ostatnim czasie utrudniła mu to panująca pandemia. Z ustaleń serwisu Pomponik wynika, że z początkiem marca tego roku Krawczyk junior wstąpił z wnioskiem do sądu o alimenty od ojca. Niestety i w tym przypadku los potraktował go bardzo brutalnie. Mimo wszystko dla Krawczyka juniora jest nadzieja.

Z pomocną ręką wyszedł mu na przeciw Krzysztof Cwynar, który prowadzi Studio Integracji w Łodzi. Jest to stowarzyszenie, które zrzesza niepełnosprawnych artystów.

Jak niedawno informował Cwynar, istnieje szansa na to, że Krawczyk junior otrzyma mieszkanie komunalne. – Bardzo o to walczyłem, bo Krzyś powinien mieć swój samodzielny kąt. Jest realna szansa, że wkrótce je otrzymaujawnił społecznik.

Źródło: wp, Pomponik, NaTemat

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki