Tusk o „Lex TVN”. Bąkiewicz przypomniał mu jedną sytuację

Robert Bąkiewicz odpowiada na wpis, który w mediach społecznościowych opublikował lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk.

Polecamy także: Nowy sondaż. Zmiany poparcia u PiS-ZP oraz KO

Szef Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że w najbliższą niedzielę pojawi się na Krakowskim Przedmieściu w związku z ostatnimi wydarzeniami powstałymi wokół „lex TVN”. W tej sytuacji na wpis byłego szefa polskiego rządu odpowiedzieć postanowił prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

W swoim wpisie Bąkiewicz postanowił przypomnieć Donaldowi Tuskowi pewną sytuację, do której doszło niedawno i lider Platformy Obywatelskiej mógł ją bardzo dobrze zapamiętać. Chodzi dokładnie o przemówienie Donalda Tuska, do którego doszło w październiku bieżącego roku na Placu Zamkowym w Warszawie. Wówczas to  Tusk kierując słowa do zgromadzonych Polaków był dość skutecznie zagłuszany. W pewnym momencie lider PO musiał nawet przerwać swoje przemówienie.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Z kolei w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Tusk poinformował, że pojawi się w niedzielę o godz. 19 na Krakowskim Przedmieściu w związku z ostatnimi wydarzeniami powstałymi ponownie wokół „lex TVN”. Co dokładnie na wpis lidera największej formacji opozycyjnej postanowił odpowiedzieć Robert Bąkiewicz?

Robert Bąkiewicz odpowiada na wpis, który zamieścił Donald Tusk

Lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że w najbliższą niedzielę pojawi się na Krakowskim Przedmieściu w związku z ostatnimi wydarzeniami powstałymi wokół „lex TVN”. W związku z tymna wpis byłego przewodniczącego Rady Europejskiej postanowił odpowiedzieć prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Skapitulowali przed pandemią i drożyzną, ale idą na wojnę z wolnymi mediami. Będę w niedzielę o 19  na Krakowskim Przedmieściu.#lexTVNnapisał Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W tej sytuacji krótko, lecz wymownie postanowił odpowiedzieć Robert Bąkiewicz.

Panie @donaldtusk, pożyczyć nagłośnienia?odpowiedział na wpis Donalda Tuska Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy