Internauci bezlitośni dla Tomasza Lisa. Przypomnieli to nagranie z prezydentem Rosji (wideo)

Tomasz Lis to jeden z głównych i najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Przez lata swojej kariery był związany z takimi stacjami telewizyjnymi jak choćby Telewizja Polska, Polsat oraz także TVN.

W efekcie ostatnich wydarzeń, które mają miejsce na Ukrainie,  internauci przypomnieli mu wywiad, który przeprowadził ponad 10 lat temu z Dimitrijem Miedwiediewem.

Aktualnie trwa wojna między Ukrainą a Rosją, która rozpoczęła się w zeszłym tygodniu w czwartek od ataku wojsk Federacji Rosyjskiej.

Polecamy również: To cios dla Putina. Ukraina podaje najnowsze dane strat rosjan

Z Polski dla walczącej Ukrainy spływa wielka pomoc oraz słowa poparcia. Zdecydowanym zwolennikiem pomocy dla naszych wschodnich sąsiadów jest dziennikarz Tomasz Lis, który wyraża to bardzo bezpośrednio za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jedni, słyszę ich wciąż pod oknem, protestują non stop przeciw Putinowi. Inni pomagają ludziom. W całej Polsce setki tysięcy małych i większych aktów pomocy i solidarności z Ukraińcami, ogrom gestów przyjaźni. Wielkie serce, potężna rzeka dobroci i człowieczeństwa. Dumanapisał Tomasz Lis.

Polecamy również: Niepokojący wpis prezydenta nt. Ukrainy. „Sytuacja jest trudna”

Mimo wszystko przeciwnicy dziennikarza postanowili mu przypomnieć jego wywiad sprzed ponad dekady, który przeprowadził z Dimitrijem Miedwiediewem – byłym prezydentem i premierem Rosji.

Tomasz Lis i wywiad z Dimitrijem Miedwiediewem

Tomasz Lis jest jednym z bardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Były pracownik Telewizji Polskiej, Polsatu oraz także TVN nie ukrywa tego, że raczej zbytnią sympatią nie obdarza rządzącej w Polsce Zjednoczonej Prawicy.

Polecamy również: To już oficjalne. Surowa kara dla Rosji od FIFA i UEFA

Taki stan rzeczy spowodował, że dziennikarz ma zarówno wielu swoich sympatyków, jak również przeciwników. Ci drudzy w ostatnim czasie w sieci postanowili przypomnieć mu jego wywiad, który przed laty przeprowadził z Dimitrijem Miedwiediewem, który wówczas pełnił obowiązki prezydenta Rosji, a dziś jest jednym z ważnych ludzi Władimira Putina.

Polecamy także: Tego się Putin nie spodziewał. To zrobili hakerzy z jego Jachtem

Fragment nagrania z rozmowy polskiego dziennikarza trafił w ostatnich dniach do mediów społecznościowych, a dokładniej na Twittera, gdzie opublikował je Maciej Stańczyk. Nagranie jest pod tym linkiem.

Całość rozmowy Tomasza Lisa z Dimitrijem Miedwiediewem jest także dostępna w internecie. Nagranie umieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter, TVP

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję