Mężczyzna nie gryzł się w język. Wygarnął Tuskowi w trakcie spotkania (WIDEO)

Donald Tusk odwiedził Dzierżoniów, gdzie w trakcie spotkania przybyłe na miejsce osoby mogły liderowi Platformy Obywatelskiej zadawać pytania.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

W pewnym momencie głos zabrał mężczyzna, który odniósł się do wyniku, jaki Platforma Obywatelska pod kierownictwem Donalda Tuska może osiągnąć w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Co dokładnie powiedział mężczyzna?

Donald Tusk w ostatnim czasie stara się być bardzo aktywny zarówno w przestrzeni publicznej, jak i również w mediach społecznościowych.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Lider Platformy Obywatelskiej co pewien czas za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odnosi się do sytuacji w kraju i nierzadko robi to w dość kąśliwy sposób względem aktualnego obozu rządzącego.

Tusk udziela się również w terenie. Jednym z ostatnich miejsc, które odwiedził był Dzierżoniów. W trakcie spotkania wypowiedzieć mogli się również przybyłe osoby.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

W pewnym momencie głos zabrał mężczyzna, który odniósł się do wyniku, jaki jego zdaniem może uzyskać Donald Tusk i jego ugrupowanie polityczne w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach parlamentarnych. Jak wynik dla Platformy Obywatelskiej i jej lidera wróży mężczyzna?

Donald Tusk w Dzierżoniowie

– Zapomniał pan o pewnych sprawach – powiedział mężczyzna. – Mam szerokie kontakty województwie dolnośląskim z uwagi na moja działalność, byłem związkowcem Solidarności i ja tylko chciałbym powiedzieć: choćby pan trzykrotnie, panie premierze, objechał powiaty i gminy, niech sobie pan przypomni pan Dzierżoniów, nie przekroczy pan więcej niż 20 procentdodał.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Odnosząc się do wyniku, który dla Platformy Obywatelskiej mężczyzna prognozował, Donald Tusk powiedział:

Pan powiedział 20 procent, ja oczywiście, gdybym zakładał, że to będzie 20 procent, to bym Wam głowy nie zawracał. Nie wiem, czy będzie wspólna lista czy nie, ale taki honorowy zakład proponuję o przekonanie, ja uważam, że będzie ponad 30 procentmówił Tusk.

 

Źródło: Twitter, Niezależna

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)