Kolejne szokujące zachowanie białoruskich służb. Jest nagranie (wideo)

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią: Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nowe nagranie, na którym służby białoruskie miały użyć lasera koloru zielonego. Nagranie trafiło do internetu, gdzie zyskało sporą popularność wśród internautów.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz również polscy żołnierze. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Na bieżąco na temat wydarzeń na naszej wschodniej granicy wiadomości są przekazywane między innymi przez polską Straż Graniczną. I tak dziś w mediach społecznościowych Straży Granicznej pojawił się film, na którym SG przedstawiło użycie przez służby białoruskie lasera koloru zielonego. Dodatkowo Straż Graniczna poinformowała także o 223 próbach nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

– Tylko wczoraj (11.11) odnotowaliśmy 223 próby nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Wobec 26 osób wydano postanowienia o opuszczeniu terytorium RP. Zatrzymano 3 cudzoziemców (2 ob. Iraku i 1 ob. Syrii) – poinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią: Straż Graniczna opublikowała nowe nagranie

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dawna napięta. Kryzysowy charakter sytuacji przełożył się na decyzję o wprowadzeniu na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią stanu wyjątkowego. Codziennie komunikaty na temat wydarzeń na polskiej granicy z Białorusią zamieszcza Straż Graniczna.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Polaka Straż Graniczna za pośrednictwem konta na Twitterze opublikowała nowe nagranie, na którym służby białoruskie miały użyć lasera koloru zielonego. Nagranie trafiło do internetu, gdzie zyskało sporą popularność wśród internautów.

Dzisiaj w nocy zanotowaliśmy użycie przez służby Białorusi lasera koloru zielonego. Zakładamy, że były to próby oślepienia naszych funkcjonariuszy i żołnierzy patrolujących granicępoinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nagranie poniżej:

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne