Co dalej z Kurdej-Szatan? Jest nowe stanowisko sieci Play

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu zasłynęła w mediach za sprawą swojego wpisu, który postanowiła opublikować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka odniosła się w nim do Straży Granicznej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Postawa aktorki spowodowała wiele negatywnych komentarzy na temat jego wpisu. Aktorka za swoje zachowanie przeprosiła, lecz nie ulega wątpliwości, że niesmak po jej wpisie można będzie czuć jeszcze przed dłuższy czas.

Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko aktorka, lecz także osobowość telewizyjna, która ma na swoim koncie udział w jednych z najbardziej popularnych produkcji rozrywkowych w kraj takich jak choćby „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Celebrytka ma również na swoim koncie prowadzenie popularnych programów telewizyjnych. Mowa tu między innymi o „Kocham Cię Polsko”, czy „The Voice of Poland”.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Mimo wszystko znaczna ilość widzów może ją kojarzyć przede wszystkim za sprawą gry w reklamach sieci komórkowej Play. W związku z wspomnianym skandalem wywołanym przez aktorkę sieć wydała oświadczenie, które trafiło do mediów społecznościowych. Teraz media poinformowały o ponownym zabraniu głosu w tej sprawie przez jednego z bardziej popularnych operatorów sieci komórkowej w Polsce.

Barbara Kurdej-Szatan i kolejne oświadczenie Play

W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunekoznajmiła Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosiła za swój wpis.

Chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w siecipisze na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne