Stanowski odpowiada trenerowi Rosjan. Nie szczędził słów

Krzysztof Stanowski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do słów trener piłkarskiej reprezentacji Rosji – Walerija Karpina, który skomentował decyzję, którą wczoraj ogłosiła FIFA wraz z UEFĄ w sprawie Rosji.

Polecamy również: To cios dla Putina. Ukraina podaje najnowsze dane strat rosjan

Federacja Rosyjska na wielu polach zbiera negatywne komentarze z powodu decyzji jej władz o inwazji na Ukrainę, do której to doszło w zeszłym tygodniu w czwartek. Od początku FIFA oraz także UEFA były naciskane, aby zastosować kary względem Rosji. Po pewnym czasie oczekiwania FIFA i UEFA postanowiły zawiesić Rosjan. Taki stan rzeczy jednak nie wszystkim się spodobał. Zawiedziony był między innymi selekcjoner reprezentacji Rosji – Walerij Karpin.

Krzysztof Stanowski odpowiada trenerowi Rosji

Z relacji mediów można wywnioskować, że do meczu Polski z Rosją w ramach baraży do Mistrzostw Świata raczej nie dojdzie.

Polecamy również: Niepokojący wpis prezydenta nt. Ukrainy. „Sytuacja jest trudna”

Wczoraj media obiegła informacja o zawieszeniu Rosji przez FIFA i UEFA. W tej sytuacji najprawdopodobniej Polska od razu zmierzy się ze zwycięzcą drugiego spotkania barażowego pomiędzy Szwecją i Czechami.

Taki werdyktem nie jest usatysfakcjonowany przede wszystkim trener reprezentacji Rosji – Walerij Karpin, który odnosząc się do tej sytuacji stwierdził, że miał nadzieję, że to w meczu piłkarskim zostanie rozstrzygnione zwycięstwo.

Polecamy również: To już oficjalne. Surowa kara dla Rosji od FIFA i UEFA

Słowa nie oddają tego, jak bardzo rozczarowany jestem po ogłoszeniu decyzji przez FIFA. Mieliśmy nadzieję, że to w meczu piłkarskim rozstrzygnie się zwycięstwo. Jest mi przykro w związku z sytuacją moich piłkarzy. Oni marzyli o tym, aby zagrać na mistrzostwach świata. Teraz musieli pożegnać się z nadziejamimówił cytowany przez tamtejszy związek piłki nożnej.

Na słowa trenera Rosjan prędko zaregował znany dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski, który w ostatnim czasie sporą popularność zdobywa za sprawą swoich występów w Kanale Sportowym.

Polecamy także: Tego się Putin nie spodziewał. To zrobili hakerzy z jego Jachtem

Ojoj, trener reprezentacji Rosji mówi o „zabraniu marzeń”. Ciekawe, ilu dzieciom zabrano marzenia na relacje z tatą? Ilu ojcom zabrano marzenia na zobaczenie, jak ich dzieci dorastają? Ilu rodzinom zabrano marzenia na spokojne życie? Albo potępiacie Putina, albo się pie******napisał Krzysztof Stanowski na Twitterze. 

Źródło: Twitter

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję