Kłeczek dobija Jońskiego. Dziennikarz TVP pokazał kompromitujące nagranie z posłem KO (WIDEO)

Do mediów i sieci trafiło nagranie z programu „Woronicza 17” w TVP Info, gdzie do poważnej konfrontacji słownej doszło między prowadzącym program Miłoszem Kłeczkiem a Dariuszem Jońskim z Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie polityk największej formacji opozycyjnej postanowił wyjść ze studia, gdzie prowadzono program. Następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że nie będzie już brał udziału w programach, gdzie prowadzącym będzie Miłosz Kłeczek.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczkanapisał polityk Koalicji Obywatelskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do całej sytuacji odniósł się także na Twitterze sam Miłosz Kłeczek, który za pośrednictwem swojego konta na Twitterze skomentował nagranie sprzed lat, na którym znalazł się poseł Dariusz Joński.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Miłosz Kłeczek to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej w ostatnim czasie. Zasłynął między innymi z pytań, które w trakcie konferencji prasowych zadawał aktualnemu liderowi Platformy Obywatelskiej – Donaldowi Tuskowi. Z kolei widzowie Telewizji Polskiej mogą go także dobrze kojarzyć z pracy dziennikarskiej w Sejmie oraz także z wspomnianego programu „Woronicza 17”, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info.

Awantura w „Woronicza 17”. Miłosz Kłeczek przypomniał stare nagranie z Dariuszem Jońskim

Media obiegło nagranie z programu „Woronicza 17” w TVP Info, gdzie doszło do poważnej konfrontacji słownej między prowadzącym program Miłoszem Kłeczkiem i Dariuszem Jońskim z Koalicji Obywatelskiej. W pewnym momencie polityk największej formacji opozycyjnej postanowił wyjść ze studia, gdzie trwał program. W następnej kolejności polityk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze ogłosił, że nie będzie już brał udziału w programach, gdzie prowadzącym będzie dziennikarz Telewizji Polskiej – Miłosz Kłeczek.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Polityk Koalicji Obywatelskiej podkreślił wyraźnie swoje stanowisko po tym zajściu. Do całej sytuacji odniósł się także dziennikarz TVP, który w jednym z wpisów na ten temat napisał:

Pan Joński @Dariusz_Jonski
przyszedł do programu #Woronicza17 z gotowym scenariuszem, który zakładał:
1) wejście 2) autokompromitację 3) wyjście. Brakowało tylko Pana Szczerby
@MichalSzczerba jak myślicie czekał przed wejściem??napisał Miłosz Kłeczek.

Z kolei w kolejnym wpisie dziennikarz odniósł się do starego nagrania z Dariuszem Jońskim, na którym to polityk wymienił nieprawidłowy rok wybuchu Powstania Warszawskiego i wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Dzisiaj Joński nie miał zielonego pojęcia o finansach, a co by było gdybyśmy zeszli na tematy historyczne?pytał dziennikarz.

Źródło: Twitter, TVN24

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne