„Rząd to wie”. Mucha ma teorię nt. skażenia Odry (WIDEO)

Posłanka Polski 2050 Szymona Hołowni – Joanna Mucha w jednym z programów serwisu „Onet” przedstawiła swoją teorię na temat przyczyny, która doprowadziła do skażenia rzeki Odra, na której temat w ostatnich dniach jest bardzo głośno w mediach.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Skażenie Odry jest aktualnie jednym z głównych tematów poruszanych w krajowej opinii publicznej. W sprawę badania przyczyn katastrofy ekologicznej zaangażowana jest również strona Nieniecka.

Do tej pory pojawiało się wiele hipotez na temat tego, co mogło mieć tak silny wpływ na dzisiejszą sytuację na jednej z największych rzek przepływającej przez Polskę. Na miejscu w akcji usuwania skutków skażenia zaangażowani są strażacy, żołnierze, wolontariusze oraz także zwykli ludzie.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Temat skażenia Odry jest również szeroko komentowany przez polskich polityków. W tej sprawie wypowiedziała się między innymi była posłanka z ramienia Platformy Obywatelskiej a dziś Polski 2050 Szymona Hołowni – Joanna Mucha, która była gościem programu „Onet rano”, gdzie rozmawiała z dziennikarką Beatą Tadlą. W trakcie rozmowy polityk wyraziła swoją teorię na temat przyczyny skażenia Odry.

Joanna Mucha i jej teoria o skażeniu

Jesteśmy pozbawieni informacji na przykład o tym, kiedy, gdzie były pobierane próbki do analizymówiła poseł Mucha.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Pani zdaniem rząd to wszystko wie, tylko nie mówi, czy nie wie, bo się nie dowiedział?dopytywała Beata Tadla.

Rząd to wie, no to są akurat rzeczy, które rząd musi wiedzieć, tutaj nie ma takiej możliwości. Szczerze mówiąc, ja przez ostatnie dni dochodzę coraz bardziej do przekonania, że rząd doskonale wie, co było przyczyną tej katastrofy, i moja teoria jest taka, że robi dzisiaj wszystko, żeby się Polacy nie dowiedzielipowiedziała polityk.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Ale co chciałby ukryć w takim razie?kontynuowała dziennikarka.

Moim zdaniem, to jest moje przekonanie, jeszcze raz mówię z ostrożnością procesową, to jest moje przekonanie, że chce ukryć jakieś działania dużych przedsiębiorstw, dużych firm, które w jakiś sposób są związane z rządemzdradziła Joanna Mucha.

Źródło: Twitter