Rusin zaatakowała Ziemkiewicza. Dziennikarz prędko ją skontrował

Kinga Rusin za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram odniosła się między innymi do dziennikarza – Rafała Ziemkiewicza. W tej sytuacji publicysta postanowił odpowiedzieć na słowa byłej gwiazdy stacji telewizyjnej TVN. Co dokładnie napisał?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz również polscy żołnierze. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Wspomniany temat jest również częstym obiektem uwagi ze strony polskich celebrytów, aktorów oraz przede wszystkim dziennikarzy. Do tej sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się ostatnio była gwiazda telewizji TVN – Kinga Rusin. W swoim wpisie odniosła się do Rafała Ziemkiewicza, Anny Popek, Krystyny Pawłowicz oraz także Jarosława Jakimowicza. W tej sytuacja odpowiedzieć postanowił pierwszy z wymienionych, a więc Rafał Ziemkiewicz.

Kinga Rusin na portalu Instagram o Ziemkiewiczu, Pawłowicz, Popek i Jakimowiczu

Kryzys na granicy Polski z Białorusią jest tematem, który od dłuższego czasu nie schodzi z pierwszego planu w krajowych mediach. Do omawianej sprawy zdążyło się już odnieść wiele osób. Wśród nich jest między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która wywołała wiele kontrowersji za sprawą użytych słów w swoim wpisie w mediach społecznościowych na ten temat.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Do tematu kryzysu na granicy odniosła się również Kinga Rusin. Dawna gwiazda TVN w swoim wpisie na Instagramie zwróciła przede wszystkim uwagę na pomoc dla osób znajdujących się przy granicy z Polską. Rusin zwróciła uwagę na fakt, iż coraz większymi krokami zbliża się zima.

Idzie ZIMA – trudniej przetrwać w lesie, trudniej ratować ludzi. Nie wiemy też ile osób znajdzie się u nas w najbliższych miesiącach. A pomoc kosztuje. Dlatego, tak jak razem z Wami zawsze pomagamy wpłacając na WOŚP, domy samotnej matki czy na organizacje walczące o zdrowie kobiet, tak i dziś razem musimy pomócbrzmi fragment publikacji Kingi Rusin.

W dalszej części Kinga Rusin poinformowała, że dokonała wpłaty na trzy działające organizację przy granicy – Grupa Granica, Polska Misja Medyczna i Fundacja Ocalenie.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Obrona granic to nie jedyna powinnosc rządzących. Polska, kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce. Pomimo prawnych i moralnych dylematów, większość Polaków nie ma wątpliwości: wymierzoną W NASZYM IMIENIU „karą” za nielegalne przekroczenie granicy, za lekkomyślność, może za, wg niektórych, głupią decyzję – nie może być śmierć. A brak pomocy w tych warunkach to wyrok śmiercinapisała Kinga Rusin.

W dalszej części Kinga Rusin odniosła się między innymi do Rafała Ziemkiewicza

Jakże więc obrzydliwe jest atakowanie i szczucie na ludzi zaangażowanych w pomoc! Oni wszyscy dają dowód odwagi i ratują nasze człowieczeństwo. Niemoralne i niechrześcijanskie są wypowiedzi Ziemkiewicza (krytyka biskupów za chęć niesienia pomocy), Popek (straszy, że może to przebrani białoruscy żołnierze), Pawłowicz (pomoc to zdrada narodowa) czy Jakimowicza, który dopytywał podniecony o możliwość…strzelania. Niech Bóg osądzi ich wszystkichnapisała celebrytka.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Na wpis Rusin odpowiedzieć postanowił Rafał Ziemkiewicz.

Kinga Rusin, na tę okoliczność fanka Jana Pawła II, krytykuje mnie za „niechrześcijańskie wypowiedzi”. Oczywiście z miłości do Łukaszenki i jego nachodźcównapisał Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne

Tag: Kinga Rusin Instagram