Czarnek nie wytrzymał. Mocne słowa o dziennikarzach TVN

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek wypowiedział się na temat dziennikarzy stacji telewizyjnej TVN na antenie TVP Info. W wypowiedzi polityka Prawa i Sprawiedliwości padło porównanie do posła Franciszka Sterczewskiego i posłanki Klaudii Jachiry z Koalicji Obywatelskiej w związku z podejmowanymi przez nich działaniami na granicy polsko-białoruskiej. Co dokładnie na ich temat powiedział szef resortu edukacji i nauki?

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz również polscy żołnierze. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Na temat wydarzeń na polsko-białoruskiej granicy na bieżąco wiadomości są przekazywane przez polską Straż Graniczną między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś SG poinformowało o 174 próbach nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Wczoraj tj.22.11 na gr. polsko-białoruskiej odnotowano 174 prób jej nielegalnego przekroczenia.Wobec 66 cudzoziemców #funkcjonariuszeSG wydali postanowienia o opuszczeniu terytorium RP.
Na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Białowieży 50 agresywnych cudzoziemców próbowało sforsować granicępoinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przemysław Czarnek o dziennikarzach TVN

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek wypowiedział się na temat dziennikarzy stacji telewizyjnej TVN na antenie TVP Info. W wypowiedzi polityka Prawa i Sprawiedliwości padło porównanie do posła Franciszka Sterczewskiego i posłanki Klaudii Jachiry z Koalicji Obywatelskiej w związku z podejmowanymi przez nich działaniami na granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Dziennikarze TVN zachowywali się dokładnie tak samo jak pan poseł Sterczewski, jak pani poseł Jachira i paru innych osobników. Można powiedzieć, przeszkadzając, to zbyt słabe słowo, utrudniając zdecydowanie działalność służb polskich na granicy w obliczu wojny hybrydowej i ataku na polską granicęocenił polityk.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Gdyby tego nie robili, to pewnie nie byłoby pomysłu na to, żeby nie dopuszczać tam dziennikarzy, ale w pewnym momencie to, co robili dziennikarze TVN, to była rzeczywiście działalność antypolskadodawał minister w rządzie Zjednoczonej Prawicy.

Źródło: Polska Times

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne