Lis uderza w WP za wywiad z Tuskiem. Szybka riposta dziennikarza

Redaktor naczelny Newsweek Polska – Tomasz Lis za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do niedawnego wywiadu, który dla Wirtualnej Polski udzielił szef Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk. Dziennikarz niegdyś związany z Telewizją Polską zwrócił uwagę w swoim wpisie na temat pytań, które padły do Tuska z ust prowadzącego wywiad dziennikarza.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W tej sytuacji zaregować postanowił dziennikarz Wirtualnej Polski – Michał Wróblewski, który zamieścił zrzut ekranu z wpisem Tomasza Lisa i opieczętował go bardzo krótkim komentarzem. Co w swoim wpisie na temat wywiadu Donalda Tuska z Wirtualną Polską napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Tomasz Lis?

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że na taki ruch ze strony byłego premiera czekało wielu sympatyków, działaczy oraz przede wszystkim wyborców Platformy Obywatelskiej. Powrót Tuska dał drugi oddech Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma Obywatelska. Tusk aktywnie stara się także działać w przestrzeni publicznej.

Tomasz Lis o wywiadzie Tuska dla Wirtualnej Polski i odpowiedź Michała Wróblewskiego

Lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk udzielił niedawno wywiadu dla Wirtualnej Polski, co spotkało się z reakcją ze strony redaktora Tomasza Lisa. Dziennikarz zmieścił wpis, w którym to zwrócił uwagę na zadawane mu w trakcie rozmowy pytania.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z pytań WP do Donalda Tuska wynika, ze lider opozycji odpowiada za to ze władza w Warszawie jest ignorowana przez Zachód, a do tego powinien brać odpowiedzialność za rząd, wykonywać za niego pracę, a na końcu ponosić odpowiedzialność za nieudolność władzy. Dość pocieszne – napisał Tomasz Lis na Twitterze.

Na wpis zamieszczony przez byłego dziennikarza związanego z Telewizją Polską zaregować postanowił Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Boli. – napisał krótko dziennikarz wp.pl.

W odpowiedzi do jednego z komentarzy Wróblewski dodał, że:

To oznacza, że wywiad był dobry, a prowadzący zachował się jak na dziennikarza przystało. Wielu mogło to zaskoczyćnapisał dziennikarz Wirtualnej Polski.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne