Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

Robert Mazurek i jego urodziny to jeden z głównych tematów poruszanych w ostatnim czasie w krajowych mediach. Wokół imprezy powstało wiele komentarzy. Ostatecznie sam gospodarz urodzin postanowił się odnieść do całej sprawy. Z informacji portalu – Wirtualne Media wynika, że dziennikarz opublikował na Twitterze wpis na temat swoich urodzin, który jednak po krótkim czasie postanowił usunąć. Pewne słowa dziennikarz skierował również pod adresem Donalda Tuska.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Tematem numer jeden w ciągu ostatnich dni jest sprawa dotycząca imprezy urodzinowej u znanego dziennikarza radia RMF FM – Roberta Mazurka. O całej sytuacji napisał “Fakt”. Następnie pozostałe media informowały, że na 50-tych urodzinach dziennikarza pojawili się politycy z rozmaitych opcji politycznych. Z tego względu pod ich adresem wylała się fala mieszanych komentarzy.

Robert Mazurek i jego urodziny

Robert Mazurek niedawno obchodził swoje pięćdziesiąte urodziny. Z tej okazji znany dziennikarz występujący na antenie Radia RMF FM postanowił zorganizować wielką imprezę. Pojawili się na niej także przedstawiciele rozmaitych opcji politycznych, co także wpłynęło na ton części komentarzy na ten temat.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Z informacji portalu Wirtualna Polska oraz także innych mediów wynika, że w związku z imprezą urodzinową Robert Mazurek opublikował tweeta, którego jednak bardzo szybko usunął. Zanim jednak to nastąpiło, można było przeczytać – jak napisał dziennikarz – „kilka faktów”. Robert Mazurek Stwierdził przede wszystkim, że „impreza była prywatna, opłacona z jego pieniędzy, na wszystko są rachunki, podatki odprowadzone, w koszty nie wliczane…”.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Oznajmił również, że na urodzinach było znacznie więcej niż 100 gości, z czego politycy, nazwani „kolegami z pracy” stanowili ok. 10 proc. wszystkich osób na imprezie.

Mazurek miał wskazać, że na jego urodzinach pojawili się także między innymi muzycy, malarze, aktorzy, lekarze oraz księże czy nauczyciele. Mieli być także dziennikarze ze wszystkich największych telewizji, rozgłośni, portali i gazet.

Polecamy także: Tego się nie spodziewali. Joński i Szczerba wyrzuceni z własnej konferencji (wideo)

„Było nudno, nikt nikogo nie pobił, nie okradł, wszyscy mówili 'proszę’, 'dziękuję’, 'przepraszam’, co – jak się okazało – jest w kręgach politycznych nie do wybaczenia” – napisał Mazurek.

Padło także zdanie w kierunku Donalda Tuska. „Jak Bóg da, to następna impreza – wcześniej niż na 60-tkę – będzie większa i huczniejsza, choćby pan Donald miał zawiesić pół Warszawy” – czytamy na koniec wpisu dziennikarza.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor