Reprezentant Polski pokazał co myśli o Sousie. Pokazał wymowne zdjęcie (foto)

Kamil Glik w bardzo wymowny sposób odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat ostatniej sytuacji wokół selekcjonera reprezentacji Polski – Paulo Sousy. Jeden z głównych defensorów reprezentacji opublikował bardzo wymowne zdjęcie/zrzut ekranu. Co na nim widać?

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Paolo Sousa oficjalnie nie jest już trenerem reprezentacji Polski. Portugalczyk bardzo szybko objął trenerskie stery nad brazylijskim Flamengo. Mimo wszystko wokół całej sytuacji nie zabrakło kontrowersji oraz także sporego oburzenia. Mało kto się spodziewał, że przed barażami o awans do Mistrzostw Świata w Katarze Portugalczyk nagle postanowi zmienić miejsce pracy.

Zachowaniem selekcjonera oburzeni byli niemal wszyscy w Polsce, lecz jedni mniej, drudzy bardziej. W stanowczy sposób na temat Paolo Sousy wypowiedział się między innymi dziennikarz Mateusz Borek. Mimo wszystko do pewnego momentu wiele osób przyjmowało wiadomości na temat Sousy w kategoriach dziennikarskiej plotki. Taki stan postrzegania sytuacji zmienił się, kiedy wpis o prośbie selekcjonera zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Dziś zostałem poinformowany przez Paulo Sousę, że chce rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z @pzpn_pl z powodu oferty z innego klubu. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, niezgodne z wcześniejszymi deklaracjami trenera. Dlatego stanowczo odmówiłempoinformował 26 grudnia prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kamil Glik pokazał wymowne zdjęcie

Kamil Glik w bardzo wymowny sposób odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat ostatniej sytuacji wokół selekcjonera reprezentacji Polski – Paulo Sousy. Obrońca reprezentacji Polski zamieścił zdjęcie, na którym widać, że zablokował byłego selekcjonera na jednym z popularnych komunikatorów.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

– To jak to jest? – zapytał w swojej publikacji były obrońca Monaco.

Paolo Sousa nie jest trenerem reprezentacji

W środę Cezary Kulesza za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paolo Sousą.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

– Jako Zarząd @pzpn_pl podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Cezary Kulesza.

Źródło: Twitter, Onet

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy