To koniec Kurdej-Szatan? Nowa zaskakująca informacja obiegła media

Barbara Kurdej-Szatan ma kolejny problem, lecz tym razem związany z „Play”? Można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że to właśnie za sprawą występów w reklamach znanej sieci aktorka zyskała bardzo dużą popularność. Teraz jednak w mediach pojawiły się wiadomości, że Barbara Kurdej-Szatan ma zostać zastąpiona przez nową gwiazdą sieci.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Informacja na ten temat została podana przed portal „Radio Zet”, który powołał się na newsa w tej sprawie autorstwa portalu „Pudelek”. Aktorka miałaby zostać zastąpiona przez młodego aktora, który jeszcze nie jest zbyt dobrze znany szerokiej publiczności. Warto jednak przypomnieć, że przed występami w reklamach sieci komórkowej Play Barbara Kurdej-Szatan także była raczej anonimową postacią wśród sporej ilości Polaków.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Jeżeli te doniesienia się potwierdzą, to będzie z pewnością oznaczało pewien radykalny koniec w karierze znanej aktorki, która od niemal dwóch miesięcy wzmaga się z poważnymi problemami na wielu płaszczyznach. Powodem takiego stanu rzeczy jest niedawny wpis celebrytki, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Publikacja okazała się na tyle kontrowersyjna, że w między innymi w jej efekcie aktorka straciła pracę na planie serialu „M jak Miłość”. Z kolei z doniesień mediów wynika, że to nie koniec kłopotów gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan znika z reklam „Play”?

Oststnia sytuacja wokół Barbary Kurdej-Szatan, to przykład na to, że będąc na szczycie należy bardzo rozważnie zwracać uwagę na to, co się wypuszcza do sieci. Aktorka na początku listopada w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Zachowanie aktorki napotkało na swojej drodze spory sprzeciw, lecz na takich konsekwencjach się nie skończyło. Media informują, że aktorka ma zostać zastąpiona przez innego aktora w reklamach sieci komórkowej Play.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Informacja na ten temat została podana przed portal „Radio Zet”, który powołał się na newsa w tej sprawie autorstwa portalu „Pudelek”. Aktorka miałaby zostać zastąpiona przez młodego aktora, który dopiero rozwija swoją rozpoznawalność. Ma nim być Hubert Sycz, który jak do tej pory ma na swoim koncie kilka niezbyt wielkich ról.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Play planuje ogromne inwestycje w wizerunek i promocję swojej nowej twarzy. Uwzględniono to nawet w budżecie na 2022 rok. Firma ma zamiar „stworzyć” od początku nowego ambasadora, który nie będzie tak problematyczny jak Basiainformuje Pudelek.

Jeżeli wiadomości się potwierdzą, to z pewnością możemy być świadkami wielkich zmian w karierze Barbary Kurdej-Szatan.

Źródło: Radio Zet, Pudelek

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy