Cejrowski wygrał z władzami Gdańska. Na tym jednak podróżnik nie skończył (wideo)

Wojciech Cejrowski wygrał proces z władzami Gdańska. O swoim triumfie przed wymiarem sprawiedliwości poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. O co dokładnie chodziło w sporze między znanym podróżnikiem, a władzami Gdańska?
Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Wojciech Cejrowski to bardzo dobrze znana persona w naszym kraju. Przez wiele lat mogliśmy oglądać programy prowadzone przez Cejrowskiego w telewizji. Najbardziej popularne z nich to choćby „WC Kwadrans” oraz również „Boso przez świat”. Cejrowski jest także autorem wielu popularnych książek. Otwarcie wypowiada się na wiele tematów. Nie skrywa również swoich wyrazistych poglądów.

Wojciech Cejrowski wygrał proces z władzami Gdańska

Wojciech Cejrowski to osoba, której nie trzeba przedstawiać zbyt wielu osobom. Podróżnik przez wiele lat występował regularnie w telewizji. Jego programy były emitowane przez takie media jak Telewizja Polska, TVN Style, Puls, oraz także Polsat. Cejrowski pojawiał się również w licznych programach publicystycznych. Jednym z nich był „Minęła 20”, gdzie w rozmowie, Michałem Rachoniem komentował bieżącego wydarzenia z kraju i również ze świata.Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Największą popularność przyniosły mu jednak programy „WC Kwadrans” oraz „Boso przez świat”. Kolejną cechą, z której słynie Wojciech Cejrowski jest jego przywiązanie do wyznawanej wiary oraz mocno wyraziste poglądy, z którymi podróżnik się nie ukrywa. Jest także gospodarczym liberałem.

Drugiego sierpnia 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych znanego podróżnika poinformowano, że wygrał on proces z władzami Gdańska. Zamieszczono także nagranie, na którym pojawił się Cejrowski. W sporze między gwiazdorem telewizji a władzami Gdańska chodziło o rozdawanie autografów na jednej z ulic w stolicy Pomorza.

Polecamy również: Poseł PiS mocno do Gowina. Padły stanowcze słowa

WC wygrał proces z miastem #Gdańsk. Sąd orzekł, że Cejrowski ma prawo stać na Jarmarku, czy go władze miasta lubią, czy nie. Z tej okazji RRRĄSIA Z WC na Długiej 43 do 14.08 w CZW, PIĄTKI i SOBOTY w g. 9-18. (7 VIII wyjątkowo przy Bramie Straganiarskiej). Zapraszamy! -PersonelWCpoinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych Wojciecha Cejrowskiego.

To nie jedyny powód do radości Wojciecha Cejrowskiego. 28 lutego 2021 program Boso przez świat powrócił po dziesięciu latach przerwy na antenę TVP2. Wiosenna seria składa się z 14 odcinków zrealizowanych w Peru.

Źródło: Twitter, Super Express

Polecamy również:

Widzowie TVP także pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa także wiceprzewodniczącej KRRiT