Czarnek mocno odpowiada Budce. Pokazał to zdjęcie polityka PO

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odnieść się do wpisu, który na jego temat postanowił opublikować były lider Platformy Obywatelskiej – Borys Budka. O co dokładnie chodzi?

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Borys Budka na Twitterze odniósł się do ministra edukacji i nauki – Przemysława Czarnka. Post polityka Platformy Obywatelskiej miał się odnosić do słów, które minister miał wyrazić w trakcie jednego ze spotkań z internautami. Na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała poseł Kinga Gajewska z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Minister edukacji i nauki miał wypowiedzieć się na temat rodzaju spodni, który zakładają mężczyźni. Chodzi dokładnie o spodnie typu „rurki”.

Minister @CzarnekP w #Suwroom pozwolił sobie na krytykę spodni „rureczek”. Czy Pan chce ubierać polskie dzieci? Czy to zapowiedź jakiejś nowej ustawy?napisała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poseł Kinga Gajewska.

Przemysław Czarnek kontra Borys Budka na Twitterze

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odnieść się do wpisu, który na jego temat postanowił opublikować były lider Platformy Obywatelskiej – Borys Budka.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W swojej publikacji Borys Budka zarzucił Przemysławowi Czarnkowi, że ten „o edukacji nie ma pojęcia”. W dalszej części polityk dodał, że minister zajął się modą.

O edukacji nie ma pojęcia, więc męską modą się zajął. #Czarnek to jednak stan umysłu. Tylko dzieci żal…napisał Borys Budka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W tej sytuacji do wpisu byłego lidera Platformy Obywatelskiej postanowił odnieść się sam Przemysław Czarnek, który krótki wpis podsumował załączonym zdjęciem, na którym znalazł się Borys Budka udzielający wywiadu w dość niecodziennym ubiorze.

Ja tam wolę dłuższe spodnie do garnituru… mogą być już nawet rurkinapisał Przemysław Czarnek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy