Znany dziennikarz bezlitosny dla Kraśki i TVN. Nagranie hitem internetu (wideo)

Krzysztof Stanowski w programie „Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym odniósł się do ostatnich doniesień medialnych dotyczących prezentera serwisu informacyjnego „Fakty” w telewizji TVN – Piotra Kraśko.
Chodzi dokładnie o wyrok, który niedawno zapadł w sprawie dziennikarza TVN i wymiaru kary, jaki za brak uprawnień do kierowania samochodem poniósł.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Stanowski do dość głośnej sprawy w ostatnich dniach najpierw postanowił się odnieść za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, gdzie skomentował artykuł na ten temat autorstwa magazynu „Super Express” w następujący sposób: „Sześć lat jeździł bez prawa jazdy? Sześć lat?!” – napisał dziennikarz w ostatnim czasie kojarzony przede wszystkim z Kanałem Sportowym, który pod koniec 2019 roku zasłużył wraz z Michałem Polem, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim, którzy znani są jako dziennikarze sportowi.

Piotr Kraśko to dziennikarz, który przez wiele lat pojawiał się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie był prowadził między innymi wieczorne wydanie serwisu informacyjnego „Wiadomości”.
Aktualnie dziennikarz pojawia się w stacji telewizyjnej TVN, gdzie prowadzi serwis informacyjny „Fakty”. Na jego temat w ostatnich dniach zrobiło się szczególnie głośno za sprawą informacji o tym, że przez 6 lat prowadził bez należytych do tego uprawnień.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Piotr Kraśko miał wpaść w kwietniu bieżącego roku w ramach rutynowej kontroli policji. Wówczas okazało się, że prowadzi on samochód bez uprawnień. W związku z tą sytuacją Piotr Kraśko został skazany przez sąd. Do sprawy dziennikarza TVN postanowił się odnieść Krzysztof Stanowski w programie „Dziennikarskie Zero”.

Krzysztof Stanowski w „Dziennikarskie Zero” o Piotrze Kraśko

Krzysztof Stanowski w programie „Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym odniósł się do ostatnich doniesień medialnych dotyczących prezentera serwisu informacyjnego „Fakty” w telewizji TVN – Piotra Kraśko.
Chodzi dokładnie o wyrok, który niedawno zapadł w sprawie dziennikarza TVN i wymiaru kary, jaki za brak uprawnień do kierowania samochodem poniósł.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Stanowski wątek prezentera stacji telewizyjnej TVN poruszył na samym początku. Nagranie odcinka zostało opublikowane wczoraj, lecz już dziś obejrzało je do tego momentu ponad 200 tysięcy osób.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

O co chodzi w tym całym TVN-nie, z Faktami TVN-u o co chodzi? Jak oni sobie dobierają ludzi i według jakiego klucza, żeby poprowadzili Fakty? Czy im się uda kiedyś znaleźć kogoś, kto jest twarzą tego programu i jest normalny? To znaczy nie ma jakiś problemów z prawem? Przecież to jest niewiarygodne. Mam wrażenie czasami, no bo była sprawa Durczoka, a teraz sprawa Kraśki. Mam czasem wrażenie, że oni robią jakąś rozmowę o pracę i myślą sobie „Edziu, jaki profil osobowościowy potrzebujemy?” A tam pada odpowiedź: „Daj mi jakiegoś takiego łotra, daj mi konkretnego łotra, jakiś czarny charakter”mówił Krzysztof Stanowski w programie „Dziennikarskie Zero”.

Wątek Piotra Kraśko pada na samym początku w nagraniu poniżej:

Źródło: Kanał Sportowy

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy