Minister zaskoczył Olejnik w TVN. Trudne pytanie o Piotra Kraśkę (wideo)

Piotr Wawrzyk – sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Joanna Mucha byli gośćmi Moniki Olejnik w programie „Kropka nad I” w TVN. Jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy była sprawa dotycząca wiceministra sportu w rządzie Zjednoczonej Prawicy – Łukasza Mejzy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno w krajowych mediach od pewnego czasu.

Polecamy także: Znany dziennikarz bezlitosny dla Kraśki i TVN. Nagranie hitem internetu (wideo)

Łukasz Mejza od dłuższego już czasu jest na celowniku mediów oraz także polityków opozycji. Polityk po utworzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeszedł na stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie. Mimo wszystko 30-letni poseł w najbliższym czasie na zainteresowanie ze strony  mediów z innego powodu narzekać raczej nie może.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Wirtualna Polska poinformowała, że Mejza ze swoimi współpracownikami chciał zarabiać na zbiórkach i leczeniu ciężko chorych ludzi przy pomocy niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii. W innej sprawie „wp” przytoczyło oskarżenia byłych wspólników polityka o oszustwo.

Temat Łukasza Mejzy padł także na antenie TVN24 w programie Moniki Olejnik „Kropka nad I”.

Piotr Wawrzyk w „Kropka nad I” o Piotrze Kraśko

Piotr Wawrzyk oraz Joanna Mucha byli gośćmi Moniki Olejnik w programie „Kropka nad I”. Jednym z tematów poruszonych w trakcie rozmowy była sprawa dotycząca wiceministra sportu w rządzie Zjednoczonej Prawicy – Łukasza Mejzy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno w krajowych mediach od pewnego czasu.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

O tematy Mejzy dziennikarka zapytała Wawrzyka, który w odpowiedzi na to pytanie zapytał Olejnik niespodziewanie o Piotra Kraśko, który prowadzi w TVN „Fakty”. Na temat dziennikarza TVN było głośno w bieżącym tygodniu za sprawą wyroku w jego sprawie w związku z prowadzeniem auto bez uprawnień.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

A czy pani kolega redakcyjny powinien mówić o praworządności w serwisach informacyjnych pani stacji, podczas gdy od sześciu lat łamał prawo?powiedział do Olejnik Piotr Wawrzyk odpowiadając na pytanie dotyczące Łukasza Mejzy w rządzie.

Ja prowadzę „Kropkę nad i”, a nie Piotr Kraśko. Mogę panu podać telefon do niego. Pozwoli pan, że pan Piotr Kraśko nie rządzi Polską, tylko pan premier Morawieckiodparła Monika Olejnik.

Źródło: Tysol, Wprost

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy