Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Pęka serce”

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do tragicznego wypadku, w którym zginęło dwoje strażaków. Co dokładnie napisał prezydent kraju na ten temat?

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Czernikowo w woj. kujawsko-pomorskim. Zginęły w nim dwie osoby, a trzy kolejne zostały ranne. Ofiary to strażacy, którzy jechali do pożaru. Do informacji na ten temat oprócz prezydenta Andrzeja Dudy odniósł się także Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji – Mariusz Kamiński.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Dla nas, jako mieszkańców gminy to ogromna tragedia. Ludzie, którzy na co dzień i także dzisiaj — tego feralnego poranka, niosąc pomoc naszym mieszkańcom, stracili życie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Trudno nam się z tym pogodzić. Na pewno zorganizujemy żałobę gminną, odwołamy wszystkie imprezy. To wstrząsająca wiadomość, która napłynęła do nas z samego rana” – powiedział w rozmowie z PAP wójt gminy Czernikowo Tomasz Krasicki.

Prezydent Andrzej Duda o tragicznej śmierci strażaków

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do tragicznego wypadku, do którego doszło w Czernikowie. Zginęło w nim dwoje strażaków. W swoim wpisie prezydent złożył kondolencje dla rodzin ofiar i bliskich Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Czernikowo.

Pęka serce kiedy giną Ci, którzy swoją pracą i służbą nieśli pomoc i poświęcali się dla innych. Składam najszczersze kondolencje Rodzinom i Bliskim Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Czernikowo, którzy dziś rano pełniąc służbę zginęli w tragicznym wypadku drogowym. RIPnapisał Andrzej Duda.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Do smutnych wieści odniósł się także szef resortu spraw wewnętrznych i administracji – Mariusz Kamiński.

Pragnę wyrazić głębokie wyrazy współczucia dla Rodzin dwojga druhów OSP Czernikowo, którzy zginęli dziś w wypadku samochodowym. Jechali, by nieść pomoc innym. Sami zapłacili najwyższą cenę. Będziemy o nich pamiętaćnapisał szef MSWiA Mariusz Kamiński w związku z przykrą informacjąo śmierci dwójki strażaków.

 

Źródło: Twitter, RMF FM 

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne