Premier opublikował zdjęcie z młodości. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wpis, w którym to zamieścił zdjęcie z czasów jego młodości. Publikacja zdjęcia sprzed lat nie jest jednak przypadkowa, a jest w zasadzie częścią apelu, który postanowił wystosować szef polskiego rządu do mężczyzn. O co dokładnie chodzi?

Polecamy także: Emocjonalne słowa Kurdej-Szatan. Aktorka uderza w Straż Graniczną i rząd PiS

Mateusz Morawiecki za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował i przypomniał o międzynarodowej akcji Movember, która cieszy się także w Polsce coraz większą popularnością. Jest to akcja, która zwraca przede wszystkim uwagę na problemy zdrowotne mężczyzn.

Mamy listopad  – miesiąc, w którym od kilku lat popularność, również w Polsce, zyskuje międzynarodowa akcja Movember. Jest to inicjatywa, która ma zwracać uwagę na problemy zdrowotne mężczyznczytamy w poście zamieszczonym przez szefa polskiego rządu na Facebooku.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Mateusz Morawiecki wspomniał także o tym, że symbolem akcji jest zapuszczanie wąsów przez cały listopad. W związku z tym premier zamieścił zdjęcie ze swojej młodości, na którym ma wąsy. Szef rządu przyznał także, że jego osobiste próby zapuszczenia zarostu nie przynosiły za bardzo takich skutków, na jakie liczył. Dowodem na to ma być zamieszczone przez niego zdjęcie.

Premier Mateusz Morawiecki i zaskakujące zdjęcie z młodości

Mateusz Morawiecki za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował i przypomniał o międzynarodowej akcji Movember, która cieszy się także w Polsce coraz większą popularnością. Jest to akcja, która zwraca przede wszystkim uwagę na problemy zdrowotne mężczyzn.

Mamy listopad  – miesiąc, w którym od kilku lat popularność, również w Polsce, zyskuje międzynarodowa akcja Movember. Jest to inicjatywa, która ma zwracać uwagę na problemy zdrowotne mężczyznnapisał szef rządu.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Mateusz Morawiecki w dalszej części wpisu dodał, że symbolem akcji jest zapuszczanie wąsów przez cały listopad. Przyznał także, że ze względu na pełnione obowiązki protesty żony byłoby mu to trudno zrobić.

Symbolem akcji jest zapuszczanie wąsów przez cały listopad. Przyznam, że osobiście, w związku z pełnioną funkcją i raczej pewnymi protestami żony, byłoby mi trudno to zrobić. Ale, jak to w życiu każdego mężczyzny, miewałem wąsy, choć próby zapuszczenia bujnego zarostu nie przynosiły zadowalających rezultatów. Dowód znajdziecie na poniższym zdjęciu, które pochodzi mniej więcej z połowy lat 80. Wybaczcie niedbale zawiązany krawat – wtedy dopiero zaczynałem przygodę z garnituraminapisał Morawiecki.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Na końcu premier zwrócił się do mężczyzn w związku z okresowymi badaniami.

Wszystkich panów zachęcam do dbania o zdrowie, korzystania z badań okresowych i porad specjalistów, gdy czują, że coś jest nie tak. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć. Oczywiście, dotyczy to również szczepień, na które niezmiennie wszystkich zapraszam. Bądźmy zdrowi, odpowiedzialni i troszczmy się o siebie nawzajemnapisał Mateusz Morawiecki.

Źródło: Facebook

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)