Emocjonalne słowa Kurdej-Szatan. Aktorka uderza w Straż Graniczną i rząd PiS

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram zamieściła bardzo emocjonalny wpis z nagraniem, który bardzo szybko zyskał na rozgłosie w mediach. Co dokładnie aktorka znana w ostatnim czasie przede wszystkim z gry w serialu „M jak Miłość”, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej?

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej popularnych polskich aktorek ostatnich lat. Jej kariera nabrała rozpędu za sprawą gry w reklamach jednej z bardziej popularnych sieci komórkowych w Polsce. Polski widz mógł ją poznać także za sprawą występów w popularnym serialu Telewizji Polskiej – „M jak Miłość”. To jednak nie wszystko. Aktorka ma na swoim koncie również wiele filmów takich jak „Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Pech to nie grzech”. Aktorka gra także w serialu „W rytmie serca”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Co pewien czas Barbara Kurdej-Szatan komentuje wydarzenia polityczne w naszym kraju. Tak było i dziś. Aktorka w bardzo emocjonalny sposób odniosła się do nagrania, które opublikowała na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram. Co dokładnie napisała aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca”?

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan i jej emocjonalny wpis na Instagramie

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram zamieściła bardzo emocjonalny wpis z nagraniem, który bardzo szybko zyskał na rozgłosie w mediach. W poście gwiazda odniosła się do polskiego rządu oraz Straży Granicznej. Słowa wulgarne zostały zacenzurowane.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

„K**** !!!!!!!!!! K********* !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k**** 'straż graniczna’????? 'Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K****!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!!”napisała Kurdej-Szatan w opisie do filmiku, który sama dodała na swoim Instagramie.

Chcecie takiego rządu wciąż????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać??????? K***********!!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła!!!!!!”pytała, odnosząc się do sprawy śmierci 30-latki z Pszczyny.

Źródło: Instagram, Wprost

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)