Ogórek i Jakimowicz nie wytrzymali. Mocne słowa o Kurdej-Szatan w TVP (wideo)

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek na antenie TVP Info w programie „W kontrze” postanowili się odnieść do głośnego wpisu aktorki Barbary Kurdej-Szatan, która w mediach społecznościowych zamieściła bardzo mocny wpis, w którym odniosła się do Straży Granicznej w związku z opublikowanym nagranie sytuacji na granicy Polski z Białorusią.

Polecamy także: Emocjonalne słowa Kurdej-Szatan. Aktorka uderza w Straż Graniczną i rząd PiS

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek wspólnie komentują pewne wydarzenia mające miejsce w Polsce oraz także dotyczące naszego kraju poza jej granicami. Na celowniku pary prowadzących znaleźli się do tej pory również celebryci. Można tu wspomnieć choćby byłą gwiazdę stacji telewizyjnej TVN – Kingę Rusin, której personalia padły w programie Ogórek i Jakimowicza. Z kolei w nowej odsłonie programu poruszono temat dotyczący aktorki Barbary Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z gry w serialu Telewizji Polskiej – „M jak Miłość”. Do niedawna można było ją także spotkać w serialu „W rytmie serca” na antenie telewizji Polsat. Aktorka ma na swoim koncie również wiele filmów takich jak „Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Pech to nie grzech”. Aktorka gra także w serialu „W rytmie serca”.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Kurdej-Szatan była także gospodynią programów Kocham cię, Polsko! (2016–2018), The Voice of Poland (2016-2018), The Voice Kids (2018-2019) i Dance Dance Dance (2019).

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek na antenie TVP Info o Barbarze Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła kontrowersyjny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odniosła się w nim w bardzo nocnych słowach do Straży Granicznej na podstawie nagrania pochodzącego z granicy Polski z Białorusią. Na wpis zaregowała między innymi sieć komórkowa „Play”, z którą aktorka od wielu lat jest związana.

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Playnapisała sieć Play na Twitterze.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Temat aktorki został także poruszony w TVP w programie „W Kontrze” prowadzonym przez Jarosława Jakimowicza oraz Magdalenę Ogórek. Fragment programu na ten temat zamieściła Telewizja Polska. Na wstępie nagrania Jarosław Jakimowicz przyznał, że tego tematu nie chciała poruszyć Magdalena Ogórek, która w tym momencik wtrąciła, że jest to żenujący temat.

„Panienka z reklamy”

Panienka z reklamy! Jak można obrosnąć w piórka… Jak można tak powiedzieć o polskim mundurze i żołnierzu, o polskich pogranicznikach?pyta Jarosław Jakimowicz w programie TVP.

Jakimowicz przyznał także, że chciałby, aby doszło do spotkania Barbary Kurdej-Szatan z Anną Michalską – rzecznik Straży Granicznej, która być może wytłumaczyłaby aktorce sytuację na granicy Polski z Białorusią.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wiesz, ja mam problem z komentowaniem, bo musiałabym komentować kogoś, kto prawdopodobnie – bo tak to wygląda – nie miał w ręku żadnej książki nigdy w życiu. Nie ma pojęcia, co się wokół niego dziejeodparła Ogórek.

Użyła takiego języka, którego ja nie akceptuję. Tam wulgaryzmy leją się z prędkością kaskady wodospadu… – dodała prowadząca. – Dziewczynka z reklamy. Masz rację, zostawmy dziewczynkę z reklamy! – wtrącił Jakimowicz.

Nagranie:

 

Źródło: Twitter,

Polecamy także: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)