Poseł PiS nie wytrzymał. Mocne słowa nt. Kurdej-Szatan w Sejmie? (wideo)

Poseł Prawa i Sprawiedliwości – Piotr Kaleta z mównicy sejmowej odniósł się między innymi do polskich funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej. Polityk przy tej okazji wspomniał także o Władysławie Frasyniuku i  zdaniem mediów również o Barbarze Kurdej-Szatan, której jednak imienia i nazwiska nie wymienił, lecz można się domyślać, że to właśnie o byłą gwiazdę Telewizji Polskiej mogło mu chodzić ze względu na jej niedawny kontrowersyjny wpis. 

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich dniach musiała się zmierzyć ze sporą falą bardzo negatywnych komentarzy na swój temat i konsekwencji ze względu na swój wpis, który zamieściła w mediach społecznościowych, gdzie odniosła się w bardzo kontrowersyjny sposób do polskiej Straży Granicznej. Na temat aktorki wcześniej głos zabrał prezes Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z wpisu Kurskiego można wywnioskować, że zdecydowanie w najbliższym czasie nie można się spodziewać Barbary Kurdej-Szatan w najnowszych przedsięwzięciach publicznej telewizji. W dodatku sprawą wpisu zajęła się prokuratura. W tej sytuacji z pewnością notowania Kurdej-Szatan spadły w dół. Wielu kontrahentów może mieć obawy przed zwarciem nowej współpracy z celebrytką. Mimo wszystko aktorka napotkała w tej sytuacji również głosy wsparcia. Jeden z nich wyraziła piosenkarka Maria Sadowska.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości – Piotr Kaleta i przemówienie z Sejmu

Piotr Kaleta z mównicy sejmowej na samym początku swojej wypowiedzi odniósł się do polskich funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

– Możnaby pytać jakie jest najważniejsze zadanie funkcjonariusza. Odpowiedź jest bardzo prosta – przeżyć, aby móc strzec naszego bezpieczeństwa. My siedzimy w ciepłym pomieszczeniu, w wygodnych fotelach. Tymczasem na granicy znajdują się ludzie, którzy nas bronią – stwierdził parlamentarzysta.

Polityk przy tej okazji wspomniał o Władysławie Frasyniuku i zdaniem mediów także najprawdopodobniej o Barbarze Kurdej-Szatan, której jednak imienia i nazwiska nie wymienił, lecz można się domyślać, że to właśnie o byłą gwiazdę Telewizji Polskiej mogło mu chodzić ze względu na jej niedawny i kontrowersyjny wpis, w którym odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Nie sposób w tym kontekście nie przypomnieć tych podłych i haniebnych słów o służbach Władysława Frasyniuka czy tej aktoreczki, której nazwiska nawet wymienić się brzydzę – dodał polityk z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Wprost, Polsat News

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne