O tym Nitras chciałby zapomnieć? Politycy PiS pokazali to nagranie (wideo)

Politycy Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali fragment wywiadu dziennikarki TVP z aktualnym posłem Platformy Obywatelskiej – Sławomirem Nitrasem. Nagranie pochodzi sprzed paru lat.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Na zarejestrowanym nagraniu dziennikarka pracująca dla Telewizji Polskiej zadała pytanie Sławomirowi Nitrasowi o osoby, które miał on protegować. Zadane pytanie zdecydowanie nie spodobało się politykowi, który szybko odparł, że rozmawiał z Anetą Goduńską, która miała go zapewnić, że to pytanie w przeprowadzonej rozmowie z dziennikarką nie padnie. W tej sytuacji polityk poprosił o to, aby przedstawicielka Telewizji Polskiej dotrzymała zawartej w ten sposób umowy.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

W takiej sytuacji dziennikarka publicznej telewizji zadała aktualnemu posłowi z ramienia Platformy Obywatelskiej kolejne pytanie. Tym razem dziennikarka zapytała Sławomira Nitrasa o to, czy zniesławił on senatora Zarembę. W tej sytuacji Sławomir Nitras odparł przypominając dziennikarce prowadzącej rozmowę, że umówili się na konkretne pytania i w tej sytuacji dziennikarka Telewizji Polskiej w jego ocenie łamie umowę.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Nagranie przedstawiające rozmowę dziennikarki Telewizji Polskiej z Sławomirem Nitrasem za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował aktualny europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Dominik Tarczyński. Z kolei dalej nagranie udostępniła także europosłanka Beata Mazurek.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości pokazali stare nagranie z Sławomirem Nitrasem

Politycy Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali fragment wywiadu dziennikarki TVP z aktualnym posłem Platformy Obywatelskiej – Sławomirem Nitrasem. Nagranie pochodzi sprzed paru lat.

Dwóch Panów powiedziało, że powinno się pociągnąć… zresztą z Platformy Obywatelskiej, że powinno się pociągnąć tego, kto ich protegował. Mimo wszystko wydaje się, że mówili o Panu?pytała dziennikarka.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Rozmawiałem z panią Anetą Goduńską i pytałem, czy to pytanie padnie. Zapewniła że nie. Chciałbym, aby pani dotrzymała tej dżentelmeńskiej umowyodparł Nitras.

Dobrze, ostatnie pytanie. Czy zniesławił pan senatora Zarembępytała dziennikarka.

Przypomnę, że umówiliśmy się na bardzo konkretne pytania, a pani łamie tę umowęodpowiedział Sławomir Nitras.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy