Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski aktor

Nie żyje Konrad Łatacha. O śmierci aktora znanego z gry w legendarnym serialu „Dom” poinformowała Ambasada RP w Londynie. Łatacha zasłynął przede wszystkim z roli Jacka Bawolika.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)
Z dostępnych informacji wynika, że Konrad Łatacha zmarł 26 czerwca bieżącego roku około godziny 23. Na ten moment nie jest znana przyczyna jego śmierci.

Konrad Łatacha w trakcie swojej kariery współpracował z wieloma znanymi reżyserami, wśród których są: Jerzy Jarocki, Maciej Prus, Andrzej Chrzanowsk, Krzysztof Orzechowski, Krzysztof Kelm, czy Jan Łomnicki.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Mimo wszystko wielu polskich widzów może kojarzyć Konrada Łatache z jego występów w serialu „Dom”, gdzie wcielił się w postać Jacka Bawolika. Łatacha na początku lat 80. wyjechał z Polski do Wielkiej Brytanii.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko
To tam otrzymał rolę w serialu BBC „Wyhin & Penkowski”. Na Wyspach Brytyjskich pojawiał się także na deskach miejscowych teatrów. Wcielił się w ponad 50 ról. Artysta cieszył się sporą popularnością wśród Polonii.

Nie żyje Konrad Łatacha

Konrad Łatacha do Wielkiej Brytanii wyjechał w 1983 roku. To tam postanowił zostać do końca swoich dni. Mimo wszystko zanim to nastąpiło, to dał się poznać krajowej publiczności za sprawą gry w serialu „Dom”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci aktora i reżysera Konrada Łatachy (1957-2022). Łatacha mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od 1983 r. Na Wyspach wystąpił w serialu telewizji BBC „Wyhin & Penkowski”. Od wielu lat związany z teatrami polskimi w Londynie. Był dobrze znany Polonii na Wyspach ze spektakli granych przez Scenę Polską w UK. R.I.P.poinformowała Ambasada RP w Londynie za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)