Tego się władze Warszawy nie spodziewały. Wymowny napis na Pałacu Kultury (foto)

Robert Bąkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym ujęto Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Na jednej ze ścian charakterystycznej dla stolicy budowli znalazł się pewien bardzo wymowny napis, na którego temat Bąkiewicz postanowił poinformować na swoim koncie na Twitterze. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości napisał, że jest to element protestu.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Robert Bąkiewicz opublikował zdjęcie, na którym widać napis zamieszczony na warszawskim Pałacu Kultury i Nauki o treści – „Dmowski Zostaje”. Jak się można domyślić jest to efekt ostatnich informacji o możliwości przemianowania Ronda Romana Dmowskiego w Warszawie na Rondo Praw Kobiet. Z taką możliwością nie zgadzają się przede wszystkim środowiska prawicowe. W treści swojego wpisu Robert Bąkiewicz oskarżył prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego pisząc, że „stoi za tym nie kto inny jak Trzaskowski”.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Swoje zaniepokojenie taką możliwością wyraził prezes IPN – Karol Nawrocki.

„Z zaniepokojeniem i zdziwieniem przyjąłem informację o przyjęciu przez Radę Warszawy petycji dotyczącej zmiany nazwy ronda Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. Roman Dmowski to wybitny mąż stanu, jeden z ojców polskiej niepodległości. Przez swą działalność dyplomatyczną, polityczną i publicystyczną w znacznym stopniu przyczynił się do odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku” – napisał w oświadczeniu przekazanym PAP.

Robert Bąkiewicz i wymowne zdjęcie z Warszawy

Robert Bąkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym ujęto Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Na jednej ze ścian charakterystycznej dla stolicy budowli znalazł się napis „Dmowski Zostaje”.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

– #DmowskiZostaje Takie hasło wyświetlamy dziś w ramach protestu na PKiN. Rugowanie z przestrzeni publicznej ojca polskiej niepodległości jest hańbą i działaniem mającym na celu skłócenie Polaków. Oczywiście stoi za tym nie kto inny jak Trzaskowskinapisał Robert Bąkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy