„On jest mniej więcej w cenie buraka”. Kukiz bez hamulców o Tusku (WIDEO)

Paweł Kukiz był gościem programu „Gość Wydarzeń”, gdzie wypowiedział się między innymi na temat aktualnego lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, który we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie, na którym odniósł się do ministra sprawiedliwości – Zbigniewa Ziobry. Co dokładnie powiedział Paweł Kukiz?
Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda
Paweł Kukiz od pewnego czasu współpracuje z Prawem i Sprawiedliwością. W trakcie rozmowy z Bogdanem Rymanowskim został zapytany między innymi o to, czy jest mu bliżej do Donalda Tuska, czy może do lidera Solidarnej Polski – Zbigniewa Ziobry. Na to pytanie były kandydat na prezydenta z 2015 roku odparł, że – Od jednego i drugiego chce być jak najdalej.
Z kolei na temat głosowania nad wotum nieufności dla wspomnianego ministra sprawiedliwości odparł, że „w sprawach personalnych głosuję jak PiS, bo to warunek porozumienia zawartego z partią rządzącą”.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Nie będę jednak bronił Zbigniewa Ziobry jak niepodległości – zastrzegł, tłumacząc, że „reforma sądownictwa Ziobry nie przyniosła takich rezultatów, jakie powinna przynieść„.

W trakcie programu prowadzący Bogdan Rymanowski zacytował słowa Donalda Tuska na temat Zbigniewa Ziobry. Mocno odpowiedział na nie Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz o Donaldzie Tusku

Donald Tusk we wtorek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował nagranie, na którym wypowiedział się na temat ministra sprawiedliwości – Zbigniewa Ziobry.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu
Aktualny szef Platformy Obywatelskiej określił ministra w rządzie Zjednoczonej Prawicy mianem najdroższego ministra świata, który jest „droższy niż czereśnie”. Tusk wspomniał także o środkach z Unii Europejskiej.

O wypowiedź Tuska na temat Ziobry pytał Bogdan Rymanowski w Polsacie swojego gościa, którym był lider formacji Kukiz’15 – Paweł Kukiz.

Donald Tusk mówi, że Zbigniew Ziobro jest najdroższym ministrem świata, droższym nawet niż czereśniemówił prowadzący program.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce
No on jest mniej więcej w cenie buraka i tyleodparł polityk.

Kto? – dopytywał Rymanowski.

Tusk, to są mniej więcej tego typu porównaniamówił Kukiz.

Nagranie poniżej.

Źródło: Polsat, Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)