Patryk Jaki bezlitosny dla Jońskiego w TVP. Złożył mu mocną propozycję (WIDEO)

Patryk Jaki na antenie TVP w programie „Woronicza 17” skonfrontował się z posłem z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Dariuszem Jońskim na temat sytuacji mającej miejsce na granicy Polski z Białorusią. Aktualny europoseł w tym temacie złożył pewną propozycję politykowi opozycji. Co powiedział?

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach jednym z głównych tematów poruszanych w mediach oraz także w opinii publicznej. W związku z kryzysem rząd postanowił złożyć wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy o wprowadzenie stanu wyjątkowego na części terenu województw podlaskiego i lubelskiego . Na jego podstawie prezydent wydał rozporządzenie, które następnie zostało podtrzymane przez Sejm.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Temat sytuacji na granicy Polski z Białorusią został także poruszony na antenie TVP Info w programie „Woronicz 17”. Jednymi z gości redaktora Michała Rachonia byli Patryk Jaki z Solidarnej Polski oraz także poseł Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej.

Patryk Jaki kontra Dariusz Joński w TVP Info

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest bardzo napięta. Media informują o grupach osób koczujących przy granicy od dłuższego czasu. W tej sytuacji polskie władze podkreślają, że są one przywożone tam przez służby białoruskie. Padają także mocne oskarżenia dotyczące prowadzenia wojny hybrydowej. Sytuacja na granicy jest również relacjonowana za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Straż Graniczną. W jednym z najnowszych wpisów na Twitterze SG czytamy:

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

To był pracowity weekend dla funkcjonariuszy Straży Granicznej. Ujawniono łącznie 509 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białoruskiej do Polski. Strażnicy graniczni zatrzymali 7 nielegalnych imigrantów: 5 ob. Syrii i 2 ob. Somalii. Pozostałe próby zostały udaremnioneczytamy na profilu Straży Granicznej.

Sytuacja na granicy z Białorusią w programie „Woronicza 17”

Temat dotyczący sytuacji na granicy Polski z Białorusią został poruszony na antenie TVP. Poseł Joński w trakcie programu mówił dyskutując z Michałem Rachoniem o swojej wizycie w Usnarzu Górnym będącym blisko granicy z Białorusią.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

W pewnym momencie programu do polityka Koalicji Obywatelskiej odniósł się europoseł Patryk Jaki, który powiedział:

Jak tak bardzo panu zależy, żeby wszystkim pomagać, to ja mam do pana posła Jońskiego propozycję. Wie pan, więcej potrzebujących jest np. na granicy izraelskiej. Niech pan spróbuje tak pobiegać z siatką przy granicy izraelskiej, to wtedy zobaczy pan, co znaczy silne państwopowiedział Jaki do Dariusza Jońskiego.

Źródło: Twitter, wPolityce

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor