Patryk Jaki nie wytrzymał. Zadał dwa mocne pytanie do Play ws. Kurdej-Szatan

Europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem Twittera zadał dwa pytania do sieci komórkowej „Play”, w której to reklamach pojawia się aktorka Barbara Kurdej-Szatan, o której w ostatnich dniach jest bardzo głośno za sprawą jej niedawnego wpisu, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tego jeszcze nie było. Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji (wideo)

Nie milkną komentarze na temat kontrowersyjnego wpisu, który w mediach społecznościowych zamieściła aktorka Barbara Kurdej-Szatan. Celebrytka odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej w sposób, który napotkał na swojej drodze wiele negatywnych reakcji.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Na ten temat głos zabrał między innymi prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, który zamieścił wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z jego treści można wywnioskować, że raczej w najbliższym czasie widzowie nie zobaczą Barbary Kurdej-Szatan na antenie Telewizji Polskiej.

Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 brnapisał prezes Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Na temat Barbary Kurdej-Szatan głos zabrał także europoseł Patryk Jaki, który zadał sieci Play dwa pytania dotyczące wspomnianej aktorki, która występuje w ich reklamach.

Patryk jaki zadał pytania sieci Play o Barbarę Kurdej-Szatan

Na temat Barbary Kurdej-Szatan i jej wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej w bardzo kontrowersyjny sposób, jest w dalszym ciągu głośno. W dodatku media obiegła informacja o tym, że wpis celebrytki pojawił się w białoruskiej telewizji – Biełaruś-24.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Między innymi w związku z tym dwa pytania do sieci komórkowej Play – której twarzą jest Kurdej-Szatan – zadał europoseł Patryk Jaki. Polityk w swoim wpisie pyta o to, czy po zaistniałym skandalu sieć nagrała z Kurdej-Szatan kolejną reklamę. Europoseł zapytał także o wykorzystanie słów aktorki przez białoruską telewizję.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Pytania do @Play_Polska
1)Czy to prawda, że już po wulgarnym wyzywaniu polskich funkcjonariuszy nagraliście kolejną reklamę z jej udziałem?
2) Jaka jest reakcja na wykorzystywanie „Waszej twarzy”przez Łukaszenkę do atakowania Polski, w której prowadzicie działalność?pytał Patryk Jaki.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne