Ogórek zakpiła z Rusin w TVP. Celebrytka zapamięta to na długo (WIDEO)

Magdalena Ogórek – dziennikarka Telewizji Polskiej w programie „W kontrze” w prześmiewczy sposób wypowiedziała się na temat dawnej prowadzącej „Dzień dobry TVN”, którą jest Kinga Rusin. To nie pierwsza tego typu sytuacja świadcząca o tym, że stosunki między obiema paniami zdecydowanie do przyjacielskich nie należą a wręcz przeciwnie. Co dokładnie powiedziała Magdalena Ogórek?

Polecamy również: To Kukiz powiedział o TVN. Mocne słowa polityka (wideo)

Magdalena Ogórek to w ostatnich latach jedna z głównych i najbardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Z kolei w 2015 roku dzisiejsza gwiazda TVP próbowała swoich sił w polityce, kiedy to dość niespodziewanie została wystawiona jako kandydatka na urząd prezydenta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Polecamy także: Giertych przeprasza Pawła Kukiza. Zaskakujące słowa

Z kolei Kinga Rusin to dawna prezentera programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Ze wspomnianej produkcji odeszła w sierpniu zeszłego roku. Aktualnie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. To właśnie za pośrednictwem tego portalu zamieściła niedawno wpis, w którym w mocnych słowach odniosła się między innymi do Magdaleny Ogórek. Po dzisiejszej sytuacji widać, że spór między Magdaleną Ogórek i Kingą Rusin trwa dalej.

Magdalena Ogórek kontra Kinga Rusin – gwiazda TVP Info kpi ze znanej celebrytki

Niechęć między dziennikarzami Telewizji Polskiej i stacji telewizyjnej TVN to żadna nowość. Potwierdzeniem tego może być ostatnia wypowiedź Magdaleny Ogórek na antenie TVP Info w programie „W kontrze” na temat Kingi Rusin, z którą to dawna kandydatka na urząd prezydenta zdecydowanie nie ma ostatnio dobrych relacji.

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

Ogórek zakpiła z Rusin w programie prowadzonym razem z Jarosławem Jakimowiczem przy okazji poruszonego tematu dotyczącego uchodźców.

– Wiesz co, już od razu ruszyły w internecie komentarze na temat przyjęcia tych uchodźców. Ja się bardzo cieszę, że Kinga Rusin napisała, że przyjmie całą, dużą afgańską rodzin… A nie, to mi się śniło, przepraszam – szydziła Magdalena Ogórek w swoim programie na antenie TVP Info.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)

Tego się Onet nie spodziewał. Stanawczy ruch także Pawła Kukiza