To Kukiz powiedział o TVN. Mocne słowa polityka (wideo)

W internecie przypomniano nagranie, na którym to Paweł Kukiz w 2015 roku w mocnych słowach wypowiedział się między innymi na temat stacji telewizyjnej TVN. Dziś lider Kukiz’15 i jego politycy wzmagają się z poważną falą hejtu, która wylała się po głosowaniu w środę w Sejmie nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która została określona przez część mediów mianem „lex TVN”.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

Od niemal tygodnia Paweł Kukiz i politycy jego formacji politycznej wzmagają się z hejtem i bardzo negatywnymi komentarzami. Jest to pokłosie środowego głosowania w Sejmie nad „lex TVN”, gdzie były piosenkarz wraz z dwoma posłami swojego obozu politycznego postanowił zagłosować tak samo jak Prawo i Sprawiedliwość. W tej sytuacji TVP postanowiło przypomnieć wypowiedź Pawła Kukiza z roku 2015, kiedy to polityk w mocnych słowach odniósł się między innymi do telewizji TVN.

Paweł Kukiz i jego wypowiedź z 2015 roku o TVN i innych mediach

Jednym z głównych tematów w polskiej opinii publicznej jest sprawa dotycząca nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji,  która często jest określana jako „lex TVN”.

W środę w polskim Sejmie oraz także przed jego gmachem było bardzo gorąco. Wszystko to za sprawą procedowania i ostatecznie przyjęcia przez polski Sejm nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem “lex TVN”.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Mimo wszystko nie zabrakło przy tym sporo kontrowersji. Wcześniej posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk.

Po tej sytuacji na Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala hejtu i negatywnych komentarzy. W tej sytuacji między innymi TVP przypomniało wypowiedź Pawła Kukiza z roku 2015, kiedy to polityk w bardzo mocnych słowach wypowiedział się przede wszystkim o stacji telewizyjnej TVN.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Ostatnie dni kampanii to był popis TVN24 i podobnych reżimowych mediów. Osiągnęliście mistrzostwo propagandy. Przebiliście swoje wcześniejsze wzory, przebiliście komunistów; jesteście mistrzami manipulacji w 80 procentach kupieni przez zagranicęmówił Kukiz.

Jesteście źli, okrutni. Mało co nie wykończyliście mojej rodziny, mało brakowało. To co potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem? Stłamsić, zniszczyć, wypędzićcytuje telewizja.

Nagranie poniżej:

Źródło: TVP, wp

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska także w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał także do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)