Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Dziennikarka i wydawca TVP Kultura Klementyna Wohl nie żyje. 35-lenia kobieta do ostatnich chwil walczyła z rozległym nowotworem w obrębie układu pokarmowego. W związku z chorobą dziennikarki została przeprowadzona zbiórka, która miała ułatwić skomplikowane leczenie.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

Niestety dziś media obiegła przykra informacja. Jeszcze w lipcu kobieta wzięła ślub w szpitalu. Mimo poważnej choroby kobieta nie miała zamiaru się poddać. Podkreślała, że ma dla kogo żyć. Wpis na temat śmierci Klementyny Wohl opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych David Wildstein.

Klementyna Wohl nie żyje

Przykra wiadomość obiegła dziś media. Klementyna Wohl nie żyje. Wiadomość o śmierci dziennikarki podał do wiadomości między innymi David Wildstein, który zamieścił na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Przyjaciele. Dziś odeszła Klem. W spokoju, bez bólu, przy kochającej osobie.
Chcę Wam bardzo podziękować wszystkim za wsparcie. To co zrobiliście było niesamowite, pozwoliło Klementynie, póki mogła, walczyć. Klem była niesamowita. Była kimś, kto potrafił dać w prezencie obraz Ankylozaura patrzącego się na kometę. Westchnijcie za nią. Raz jeszcze dziękujęnapisał Dawid Wildstein w mediach społecznościowych.

Klementyna Wohl pracowała jako dziennikarka i wydawca TVP Kultura. Od pewnego czasu miała problemy zdrowotne. W jej przypadku przez długi czas lekarskie diagnozy brzmiały: niestrawność. Dopiero kilka miesięcy temu, gdy jej stan się pogorszył i trafiła do szpitala, wykryto rozległy nowotwór w obrębie układu pokarmowego, właściwie nieoperacyjny.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Deską ratunku dla kobiety w tej dramatycznej sytuacji miała być operacja usunięcia guza w klinice w Heidelbergu, a także podjęcie dalszego leczenia, którego koszt szacowano na min. 65 tys. euro. W związku z tym została zorganizowana zbiórka pieniędzy, która zakończyła się sukcesem. Pod koniec lipca br. dziennikarka TVP Kultura wzięła jeszcze symboliczny ślub ze swoim narzeczonym, który odbył się w szpitala onkologicznym. Oprócz wspomnianego męża dziennikarka zostawiła swojego 7-letniego synka.

Źródło: TVP Info

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska także w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał także do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)